Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Bērnudārzā “Sprīdītis” atsāks darbu (precizēts)

Alūksnes pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” darbu klātienē atsāks 29. janvārī. Tomēr tagad bērnudārzā būs virkne ierobežojumu.

Piemēram, no 29. janvāra bērnu vedot, vai izņemot no izglītības iestādes laikus, atsevišķās grupās, telefoniski būs jāsazinās ar grupu skolotāju vai skolotāja palīgu, kuras saņems vai nodos bērnu pie durvīm. Pārējā laikā iestādes durvis būs slēgtas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrai grupai citādāk

Iestādes vadītāja Modrīte Voska precizē, ka katras grupiņas pedagogi izlems un vienosies ar vecākiem, kā no rītiem bērni ieradīsies dārziņā. Vadītāja norāda, ka par izmaiņām turpmāk tiks ziņots katras grupiņas vecākiem. Tāpat vecāki nes pilnu atbildību par savu un savu bērnu veselības un drošības stāvokli, uzsākot apmeklēt izglītības iestādi klātienē.

Jau iepriekš informējām, ka Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādē “Sprīdītis” uz 16.janvāri saslimšana ar Covid-19 ir konstatēta 7 darbiniekiem (no tiem 2 darbiniekiem saslimšana bez simptomiem) un 10 darbinieki ir noteiktas kā kontaktpersonas. 15.janvārī 38 darbinieki veica siekalu testus, rezultāti (16.01.2021.): 1 pozitīvs, 37 negatīvi.
Līdz ar to, kopš 15. janvāra, pamatojoties uz Alūksnes novada domes rīkojumu un, ņemot vērā 7 saslimušo ar Covid-19 un kontaktpersonu skaitu Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādē “Sprīdītis” līdz 28. janvārim pārtrauca apmeklējumi iestādē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: Agita Bērziņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.