Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Beidzot remontē Ilzenes ceļu

Uzsākts ilgi gaidītais ceļa Ilzene – Līzespasts remonts. Ceļu atjaunos 2,8 kilometru garumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sazinoties ar VAS “Latvijas Valsts ceļi” pārstāvi Annu Kononovu, noskaidrojām, ka autoceļam Ilzene – Līzespasts (P44) atjaunos segumu tā sākumposmā no krustojuma ar autoceļu Sinole – Silakrogs (P34) līdz tālākajam krustojumam ar autoceļu Čonkas – Ilzenes muiža (V375).

“Ņemot vērā to, ka satiksmes intensitāte uz šī ceļa ir visai neliela, būvdarbu gaitā ceļam šajā posmā tiks sašaurināta brauktuve no 10 līdz 8,5 metriem, kas ļaus samazināt ceļa uzturēšanas izdevumus. Tāpat atjaunos ūdens novades sistēmu – iztīrīti grāvji un atjaunotas vai nomainītas caurtekas. Atjaunos arī grants segumu un sabiedriskā transporta pieturvietas,” plānotos darbus ieskicē A. Kononova.

Patlaban posms tiek attīrīts no krūmiem, noņemts ceļa apaugums un līdzināta liekā grunts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jautāta, vai šajā posmā ir satiksmes ierobežojumi, A. Kononova stāsta, ka remonta posmā noteikts ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā, bet darbu zonā arī 50 kilometri stundā, un aicina satiksmes dalībniekus tam pievērst uzmanību. Satiksme tiek organizēta ar ceļazīmēm un vadstatņiem.

“Uz ceļa strādā VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” Alūksnes ceļu rajons par līgumcenu 162 000 eiro (ar PVN), ko sedz no valsts budžeta,” saka A. Kononova un norāda, ka darbus plānots paveikt mēneša laikā. “Saskaņā ar līgumu darbiem ir atvēlētas 30 kalendārās dienas, taču termiņu var ietekmēt laika apstākļi,” viņa norāda.

Ilzenes ceļš bijis sāpīga problēma ilzeniešiem un citiem šī ceļa lietotājiem daudzus gadus, tādēļ Ilzenes pagasta pārvaldes vadītāja Rudīte Pehlaka pauž prieku, ka solītais ceļa remonts nu jau otro nedēļu rit raiti un pauž cerību, ka to izdosies pabeigt plānotajā termiņā. “Priecājamies un sagaidām, ka nokļūšana uz un no Ilzenes visiem kļūs patīkamāka,” saka R. Pehlaka.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.