Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Balso par veiksmīgāko jauno tūrisma produktu 2020 – Dabas mājās Veclaicenē

Līdz 8. novembrim savu balsi vari piešķirt kādam no vienpadsmit jaunajiem produktiem, ko konkursa “Jaunais tūrisma produkts 2020” komisija ir izvirzījusi konkursa 2. kārtai. Balsojums tiks ņemts vērā izvēloties konkursa uzvarētāju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunā tūrisma produktu sarakstā iekļautas arī Alūksnes novadā esošās Dabas mājas aizsargājamā ainavu apvidū “Veclaicene”.

Tūrisma produkts – Dabas mājas – izveidots 2019. gadā un kalpo kā atpūtas un dabas izziņas pieturas punkts, kā arīnaktsmītne īsākam un garākam laikam, ja meklē mierpilnu atpūtu no ikdienas. Dabas mājas izbūvētas Aizsargājamā ainavu apvidus “Veclaicene” gleznaināko ezeru krastos un ir mežu ieskautas. Katrai ir savs tematiskais noformējums atbilstoši mājai blakus esošajām dabas vērtībām.

Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas tūrisma produktu atpazīstamību un popularizēt veiksmīgākos jaunos tūrisma produktus, kuri ir ilgtspējīgi, inovatīvi, kvalitatīvi, ar augstu pievienoto vērtību, nodrošina tūristu iesaisti un ir piemēroti ārvalstu tūristu vajadzībām, atbilstoši “Latvijas tūrisma mārketinga stratēģijā 2018.-2023. gadam” noteiktajām mērķauditorijām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Balsot var: https://www.liaa.gov.lv/lv/veiksmigakais-jaunais-turisma-produkts?fbclid=IwAR1hKxECpNNr_zUwKr7AyvFqJYK-RKMbCMJcRgyB7mq6nhrii74hxsBEClg

Foto: Sandra Apine

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.