Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Autovadītājiem vairākās Latvijas pilsētās šonedēļ būs pieejamas ziemas drošas braukšanas konsultācijas

Attēlam ilustratīva nozīme/ LSM

Lai uzlabotu autovadītāju prasmes vadīt auto ziemas apstākļos, autovadītājiem Rīgā, Jelgavā, Siguldā, Valmierā un Jēkabpilī šonedēļ būs pieejamas ziemas drošas braukšanas konsultācijas, vēsta aģentūra LETA .

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbības notiks no trešdienas, 24.februāra, līdz svētdienai, 28.februārim.

Nodarbību dalībniekiem tiks skaidroti drošas braukšanas pamati, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, tā ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams. Tāpat interesentiem individuāli tiks sniegts skaidrojums par auto riepu stāvokli un to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanas stilam.

Rīgā konsultācijas notiks Sergeja Eizenšteina iela 16 (Biķernieku trasē), Valmierā – Dīvaliņa ielā 15, Siguldā – Pils ielā 14A, Jelgavā – Aku ceļš 1 sporta kompleksā “Rullītis”, savukārt Jēkabpilī – Salas novada Biržos autotrasē “Baroni”. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbības Rīgā notiks plkst.14, plkst.16 un plkst.18, savukārt Valmierā, Siguldā, Jelgavā un Jēkabpilī – plkst.11, plkst.13 un plkst.15. Lai pieteiktos nodarbībām Rīgā un Jēkabpilī, jāzvana uz telefona numuru 20777222, bet, lai pieteiktos nodarbībām Valmierā, Siguldā un Jelgavā, jāzvana uz telefona numuru 26553336. Pieteikšanās iespējama darba dienās no plkst.9 līdz plkst.17.

CSDD vēstīja, ka nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kas aprīkots ar ziemas riepām un ir ar derīgu tehnisko apskati un transportlīdzekļu īpašnieku obligātās civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanu. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā. Gadījumā, ja kāds autovadītājs netiek uz iepriekš pieteiktu nodarbību, CSDD lūdz sniegt informāciju uz iepriekš norādītajiem tālruņiem, lai varētu operatīvi piedāvāt vietu citiem braukt gribētājiem.

Bezmaksas drošas braukšanas konsultācijas notiek, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus, tostarp autovadītāji katrs brauc ar savu automašīnu, bet saziņa notiek izmantojot rācijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

CSDD bez maksas uzlabot braukšanas iemaņas ziemas apstākļos piedāvā kopš 2015.gada. Šajā laikā apmācībās piedalījušies vairāk nekā 4500 autovadītāju. 

CSDD reģistrē transporta līdzekļus Latvijā, izsniedz vadītāju apliecības, veic automašīnu tehnisko apskati un sniedz citus pakalpojumus. CSDD ienākumus gūst no pakalpojumu maksām. Direkcijas kapitāldaļu turētājs ir Satiksmes ministrija.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.