Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Autoceļā Lucka-Alūksne labos defektus

Foto: Loreta Jargane

Alūksnes novada pašvaldībā bija vērsušies iedzīvotāji jautājumā par ātruma ierobežojuma noņemšanu 70km/h uz autoceļa Lucka-Alūksne, jo tam šobrīd nav pamatojuma, kā arī luksoforu sistēmas ieviešanu uz A2 šosejas vietās, kur notiek remontdarbi, ātruma ierobežojumi nedarbojas un šķembas bojā transportlīdzekļus. Pašvaldība ar šiem jautājumiem vērsās pie atbildīgās iestādes – “Latvijas Valsts ceļi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka norāda, ka pašvaldībā saņemtajā atbildē no “Latvijas Valsts ceļiem” skaidrots, ka autoceļa A2 Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža (Veclaicene) posmā no km 182,000 līdz km 195,567 tika veikti ceļa seguma atjaunošanas darbi, kur būvdarbus veica piegādātāju apvienība “VNV”. Par drošu satiksmes organizāciju, kā arī par ceļa seguma uzturēšanu braukšanai drošā stāvoklī būvobjektā atbildīgs ir būvdarbu veicējs. Būvdarbu veikšanas laikā satiksme organizēta atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 421 “Noteikumi par darba vietu aprīkošanu uz ceļiem” un saskaņotajām satiksmes organizācijas shēmām.

Attiecībā uz autoceļu V383 Lucka-Alūksne vēstulē paskaidrots, ka būvuzņēmējam uzdots veikt garantijas remontdarbus (labot virsmas apstrādi) līdz 15. jūlijam. Būvuzņēmējs remontdarbus plānoja sākt 12. jūlijā. Pēc remontdarbu veikšanas un virsmas apstrādes noformēšanās ātruma ierobežojumi tiks atcelti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.