Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atzinība par ieguldījumu ūdens motosporta attīstībā

Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu Gintam Rozenbergam (no kreisās) biedrība “Starptautiskā Ūdens motosporta federācija” bija uzticējusi pasniegt Armandam Mustam.
Foto: Biedrība “Nordost”

Aktīvs biedrības “NordOst” ūdens motosportists, ūdens motosporta vēstures pētnieks un faktu glabātājs, vairāku Goda zāles nomināciju un atmiņu veidotājs ilzenietis Gints Rozenbergs aizvadītā gada nogalē saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu par nenovērtējamu ieguldījumu ūdens motosporta attīstībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc Alūksnes ūdens motosporta kluba “NordOst” iniciatīvas biedrība “Starptautiskā Ūdens motosporta federācija” Izglītības un zinātnes ministrijai rekomendēja piešķirt G. Rozenbergam apbalvojumu par ūdens motosporta vēstures pētīšanu, saglabāšanu un šo atmiņu apkopošanu vairāk nekā četrdesmit gadu garumā. “Gints ir arī federācijas Goda zāles padomes loceklis. Viņa apkopotās vēsturiskās atmiņas izmanto par pamatu, izvirzot personas federācijas Goda zāles nominācijām, ko ik gadu Gada balvas ceremonijā pasniedz Ūdens motosporta federācija saviem veterāniem vai federācijas atbalstītājiem,” laikrakstam stāsta Starptautiskās Ūdens motosporta federācijas un biedrības “NordOst” valdes loceklis Armands Musts, piebilstot, ka Gints strādā godprātīgi un ar ļoti lielu atbildības sajūtu.

G. Rozenbergs ir gandarīts par apbalvojumu, kuru kā pārsteigumu saņēmis pērn pēdējā darba dienā. “Ūdens motosporta vēsturi valstī un Alūksnes novadā esmu apkopojis, sākot no 1959. gada. Goda zālē izvietota arī informācija, ko esmu sagatavojis par saviem komandas biedriem. Pēdējais iesāktais darbs ir par Zigfrīdu Bitaini – fanātisko ūdens motosportistu, kuru 2020. gadā 70 gadu vecumā diemžēl aizsauca mūžībā, un tā iesāktais materiāls palika nepabeigts,” stāsta G. Rozenbergs. Tas ir tikai neliels ieskats Ginta paveiktajā, bet sīkāk par savu aizraušanos viņš solās pastāstīt kādā no turpmākajiem laikraksta numuriem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.