Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atver Ziemassvētku Labdarības tirdziņu

Pirmdien, 28. novembrī pulksten 12, Alūksnes novada Sabiedrības centrā, Dārza ielā 8a, atklāja Ziemassvētku Labdarības tirdziņu. Tas darbosies līdz pat nākamā gada 7. janvārim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labdarības tirdziņā, kā ik gadu, par ziedojumiem iespējams iegādāties Alūksnes senioru biedrības “Sudrabs” un Alūksnes novada Invalīdu biedrības rokdarbnieču darinājumus. “Labdarības tirdziņu organizējam jau septīto gadu pēc kārtas. To iecienījuši ne tikai alūksnieši, bet arī mūsu ciemiņi. Lai gan Ziemassvētku tirdziņi pieejami arī citās pilsētās, viesi atzīst, ka tik lieliska, kā mūsu pilsētā, citur nav,” atklājot Labdarības tirdziņu un uzslavējot mūsu rokdarbnieču veikumu, teica Invalīdu biedrības valdes priekšsēdētājs Edvīns Svars.

Tirdziņā par ziedojumiem var iegādāties dažādus adījumus – ar rokām un adāmmašīnu adītus rakstainus cimdus un zeķes, krāsainas šalles un cepures, ar latvju rakstu zīmēm rotātas apaļšalles, kā arī īpaši siltās vīriešu un sieviešu suņuvilnas zeķes. Turpat arī Adventa laika dekori, sveces, kartītes, un sortiments vēl tiks papildināts.

“Tirdziņu organizējam katru gadu. Tas, ka ir zināms, kur savu veikumu realizēt, iedvesmo darītājus. Aicinām pret ziedojumu iegādāties skaistas, mūsu cilvēku rokām darinātas lietas nevis pirkt masveida produktu lielveikalā. Tās darinātas ar mīlestību un būs piemērotad gan pašu lietošanai, gan dāvināšanai saviem mīļajiem Ziemassvētkos,” sacīja biedrības “Sudrabs” vadītāja Gita Tortuze.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mūsu darbi top no pašu pirktiem materiāliem, kuri nebūt nav kļuvuši lētāki, un ieguldot savu darbu. Tādēļ mēs ar savām nelielajām pensijām nevaram atļauties ziedot strādājošajiem. Pie katra izstrādājuma norādīta tā minimālā cena, bet ikviens, kurš to vēlas, var ziedot arī vairāk,” piebilda biedrības “Sudrabs” rokdarbu pulciņa vadītāja Skaidrīte Svara.

Rokdarbnieces apmeklētājus Labdarības tirdziņā Dārza ielā 8a, Alūksnē, gaidīs katru darbdienu no pulksten 10.00 līdz 17.30, kā arī sestdienās no pulksten 9.30 līdz 14.00.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.