Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atskurbt vedīs uz Balviem

Alūksnes novada pašvaldība nolēmusi arī turpmāk pirkt atskurbināšanas pakalpojumus no Balvu novada pašvaldības policijas par Balvu novada pašvaldības domes apstiprināto cenu. Šim nolūkam paredzētais finansējums arī šī gada budžetā paliek nemainīgs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šo pakalpojumu no Balvu pašvaldības policijas Alūksnes novada pašvaldība pērk jau vairākus gadus. Tas, kā nosaka likums, ir viens no pašvaldībai obligāti nodrošināmajiem pakalpojumiem. Lai par tiem norēķinātos, 2024. gada budžetā paredzēti 10 000 eiro bez PVN.

“Pagājušajā gadā no Alūksnes novada teritorijas uz Balvu atskurbtuvi nogādāti 95 klienti. Arī šogad rēķināmies ar aptuveni tādu pašu skaitu,” saka novada pašvaldības Centrālās administrācijas Finanšu nodaļas vadītāja Evita Ņedaivodina. “Vislielākā uzmanība potenciālajiem atskurbtuves klientiem ir jāveltī rudens un ziemas periodā, kad veselību un dzīvību apdraud sals, vasaras periodā atskurbšana notiek citādāk…. Reizēm ar šo pakalpojumu sniegšanu jānodarbojas arī Alūksnes slimnīcai, kad kāds ir izsaucis neatliekamo medicīnisko palīdzību un viņi pacientu atved pie mums, vai atradis cilvēku guļam kaut kur uz ielas, ” norāda SIA “Alūksnes slimnīca” valdes priekšsēdētāja deputāte Maruta Kauliņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (2)

  1. Ej tu nost,Kur šitik lielas rūpes par Alūksnes iedzīvotājiem,pat tiem,kuri mazliet par daudz ieķēruši.Man tik viens mazs jautājums.A kā tas atskurbušais otrā dienā tiek mājās,ko.Bez naudas,bez kaut kā.Un ja vēl kaut kur laukos dzīvo.Vai par to ir padomāts.

    5
    8
  2. Tu laikam tiešām 2013. gadā dzimis. Atskurbt jau vairākus gadus ved uz Balviem, un paldies dievam! Apriebušies šitie pļēguri un alkofani pilsētā. Klīst pa pilsētu tādos stāvokļos, ka nezin ne rītu ne vakaru, uzvedas agresīvi. Nav iespējams saprast ko no tā dzērāja sagaidīt. Ja ir nauda par ko dzert, lai paši domā kā tiks mājās. Es vispār izmestu kādus 70km no Alūksnes meža vidū, lai domā ko grib. Drīz jau atkal sāksies sezona, kad katru dienu var redzēt cilvēkus pālī slīpējam ielas, vai “buhājam” kādā kaktā.

    14
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.