Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atsāk nodrošināt mazgāšanās pakalpojumu Alūksnē

Foto: freek.com

Alūksnes novada Sociālo lietu pārvalde no 5. maija ir atsākusi nodrošināt mazgāšanās pakalpojumu tiem pārvaldes klientiem, kam saskaņā ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem pienākas pabalsts mazgāšanās pakalpojuma apmaksai, ziņo Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Viņa norāda, ka pabalstu mazgāšanās pakalpojuma apmaksai piešķir, nepārsniedzot 5,00 eiro vienai personai par vienu mazgāšanās reizi, un to piešķir ne vairāk kā par četrām mazgāšanās reizēm mēnesī, ja par personīgo higiēnu savā dzīvesvietā nav iespēju rūpēties:
– personai ar pirmās vai otrās grupas invaliditāti, personai bez pastāvīgas dzīvesvietas,
– pensijas vecuma personai, kurai nav apgādnieku un, kuras ienākumu apmērs mēnesī nepārsniedz 60% no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas,
– ģimenei (personai), kurai piešķirts trūcīgas mājsaimniecības statuss vai personai, kura nonākusi krīzes situācijā un tai nav bijis iespēju ievērot personīgo higiēnu.

Šo pabalstu piešķir uz laiku līdz trīs mēnešiem, ja ģimenē ir darbspējīgas personas, līdz sešiem mēnešiem – ja ģimenē nav darbspējīgu personu vai arī uz trūcīgas mājsaimniecības statusa piešķiršanas laiku, uzsver E. Aploka.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.