Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atsāk mācības klātienē

Sākot ar šodienu Gaujienas pamatskolā atsāks mācības klātienē, izņemot 7.b un 9.b klašu izglītojamos, pamatojoties uz Covid-19 kumulatīvo saslimstības rādītāju attiecīgajās pašvaldībās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gaujienas pamatskolā stingri tiks ievēroti epidemioloģiskās drošības pasākumi, kā arī iestādē klātienē tiks nodrošināta nodarbināto iknedēļas testēšana.

Gaujienas pamatskolas direktore Vita Andersone ir informējusi izglītojamo vecākus par izglītības procesa organizēšanu Gaujienas pamatskolā no 24.februāra. Attālinātajā mācību procesā 7.b un 9.b izglītojamie tiks nodrošināti ar pārtikas pakām.

Kā jau iepriekš tika informēts, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību un novērstu izglītojamo un darbinieku saslimstību, atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centra norādījumiem,  Apes novada domes priekšsēdētājs Jānis Liberts 9.februārī izdeva rīkojumu no 10.februāra līdz 23.februārim (ieskaitot) Gaujienas pamatskolai noteikt pilnībā attālinātu mācību procesu. J.Liberts 22.februārī izdeva rīkojumu atļaut Gaujienas pamatskolai atsākt mācības klātienē .

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.