Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ātrumlaivu sacensību laikā būs slēgta ūdens transportlīdzekļu satiksme Alūksnes iekšezerā

Sestdien, 11. jūlijā Alūksnes ezerā norisināsies UIM starptautiskās sacensības “ALUKSNE CUP” un pirmais posms Latvijas atklātajā čempionātā ātrumlaivām. Sacensību norise paredz vairākus ierobežojumus Pilssalā un iekšezera teritorijā visas dienas garumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: no “Alūksniešiem.lv” arhīva

Minēto sacensību laikā kā alūksniešiem, tā pilsētas viesiem jārēķinās ar zināmām neērtībām Pilssalā, kas būs tieši saistīta ar šo sacensību norisi. Lai sacensības noritētu droši un bez starpgadījumiem, šajā dienā nebūs atļauts izmantot publiskās peldvietas Pilssalā un peldvietu „Vējiņš”. Tāpat laika posmā no pulksten 8.00 līdz 20.00 būs slēgta visa veida ūdens transportlīdzekļu satiksme iekšezerā. Gaisa trošu nobrauciens šajā laika posmā darbosies ierobežoti. Atgādinām, ka sacensību laikā peldēties iekšezerā citās vietās ir kategoriski aizliegts. “Alūksniešiem. lv” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Spudiņa.

Sacensību atklāšana paredzēta pulksten 12.00, savukārt sacensību uzvarētāju apbalvošana notiks pulksten 18.00. Latvijas ūdens motosporta federācija informē, ka sacensībās būs pārstāvētas vairāk nekā desmit ātrumlaivu klases un tajās plāno piedalīsies sportisti no Igaunijas, Somijas, Polijas, Lietuvas un citām valstīm, bet lielākais dalībnieku skaits būs no Latvijas ūdens motosporta klubiem.

Sacensībās kuplā skaitā piedalīsies arī pašmāju sportisti, biedrība “Ūdens motosporta klubs „NordOst””, kas pērn kļuva par uzvarētājiem komandu kopvērtējumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā dienā alūksniešus aicinām kļūt par šo sacensību līdzjutējiem un atbalstīt sportistus. Sacensības varēs apmeklēt bez maksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.