Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atkal labo Pleskavas ielu

Foto: Aivita Lizdika

Autovadītāji un kājāmgājēji, pārvietojoties pa Pleskavas ielu, ievērojuši, ka tur atkal veic ielas labošanas darbus. Uz ielas atkal konstatētas plaisas, tādēļ saviem līdzekļiem būvnieks ielas segumu labo.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

To apstiprina arī Alūksnes novada pašvaldības Īpašumu nodaļas vadītājs Ingus Berkulis. “Jā, atkal esam konstatējuši plaisas Pleskavas ielā vietās, kur pārbūves darbi notika otrajā un trešajā projekta kārtā. Plaisas, kur tās bija radušās, par saviem līdzekļiem ar bitumena emulsiju un šķembām labo būvnieks. Protams, pagaidām, pārvietojoties ar automašīnu, labojuma vietas ir jūtamas, bet tas ir tikai tikmēr, kamēr tās nosēdīsies,” laikrakstam skaidro I. Berkulis.

Pleskavas ielas pārbūves projekts notika trīs kārtās. I. Berkulis norāda, ka otrās un trešās kārtas ielas pārbūves projekta darbu garantija mērāma septiņu gadu garumā, bet pirmās kārtas – pieci gadi. Atšķirība garantijas laikā atkarīga no iepirkuma veikšanas laika un kritērijiem, kur viens no svarīgākajiem noteikumiem bija arī garantijas termiņš. “Uzņēmums “Re Re Vide 1” būvdarbiem ielas pārbūvei otrajā un trešajā kārtā savā piedāvājumā izteica lielāku garantijas termiņu, kas bija arī viens no nosacījumiem uzņēmuma izvēlei šim darbam,” skaidro I. Berkulis. Tas nozīmē, ka šajā laikā “Re Re Vide 1” un ceļu būves uzņēmums “8CRB”, kas veica darbu Pleskavas ielā pirmajā kārtā, radušās nepilnības novērsīs par saviem līdzekļiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.