Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atbrīvo Līgu Langrati, vietā – Aivars Fomins

Šodien , 16. februārī, Alūksnes novada domes sēdē deputāti nolēma atbrīvot no ieņemamā amata domes priekšsēdētāja vietnieci attīstības un investīciju piesaistes jautājumos Līgu Langrati (“Jaunā konservatīvā partija”), bet viņas vietā ievēlēt deputātu Aivaru Fominu (“Apvienotais saraksts – Latvijas zaļā partija, Latvijas Reģionu apvienība, Liepājas partija”).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Domes sēdē, apspriežot jautājumu par L. Langrates atbrīvošanu no ieņemamā amata, par pamatu tam Dz. Adlers  minēja saņemto iesniegumu, kurā norādīts, ka nav domes deputātu vairākuma atbalsta domes priekšsēdētāja vietnieces darbam. L. Langrate, komentējot radušos situāciju, pateicās par sniegto iespēju strādāt domes vadībā. Viņa, atceroties Dz. Adlera teikto pēc pašvaldību vēlēšanām, ka domes vadības komanda izveidota kā “valdības spogulis”, norādīja, ka tagad viņas atbrīvošanu no ieņemamā amata uzskata par politisku lēmumu. “Par savu pienākumu pēc pašvaldību vēlēšanām uzskatīju pašvaldības “riteņa” iekustināšanu un strādāju nevis amata, bet pienākuma dēļ,” teica L. Langrate un atzina, ka priekšsēdētāja vietniekiem ir ļoti nozīmīga loma pašvaldības darbā. 

Domes priekšsēdētāja vietnieka attīstības un investīciju piesaistes jautājumos amatam izvirzīja deputātu Aivaru Fominu. Deputāts Verners Kalējs teica: “Apsveicu Aivaru ar kārtējo amatu, lai veicas! Bet domāju, ka parasti atbrīvoties vēlas no gudrākajiem un tiem, no kuriem baidās,”, savukārt L. Langrate, vērtējot A. Fomina līdz šim pašvaldībā paveikto/nepaveikto, teica, ka balsos “pret” viņa ievēlēšanu šajā amatā. 

“Par” L. Langrates atbrīvošanu no ieņemamā amata bija Dz. Adlers, A. Fomins, A. Grīnbergs, D. Mucenieks, J. Sadovņikovs, I. Līviņa, J. Skulte, L. Sīpols,  D. Tomsons, M. Kauliņa, “pret” – L. Langrate, M. Račiks, V. Kalējs, balsojumā nepiedalījās A. Dukulis un M. Lazdekalns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Par” A. Fomina ievēlēšanu domes priekšsēdētāja vietnieka attīstības un investīciju piesaistes jautājumos amatā bija Dz. Adlers, M. Kauliņa, J. Skulte, A. Fomins, L. Sīpols, D. Tomsons, J. Sadovņikovs, I. Līviņa, M. Račiks, “pret” balsoja V. Kalējs, L. Langrate. Nederīgas zīmes, jo tajās nebija izdarītas atzīmes, bija D. Muceniekam, M. Lazdekalnam, A. Dukulim un A. Grīnbergam. A. Fomins pateicās kolēģiem par uzticību un solījās to nepievilt. “Paldies arī Līgai un Verneram, kuri nebalsoja par mani, bet es nemaz nevēlētos Līgas balsi,” teica A. Fomins.

Vairāk lasiet 21. februāra laikrakstā un e – avīzē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.