Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atbalsta jaunu abonētās preses piegādes apmaksas modeli

Foto: Ministru kabinets

Valdība šodien, 14. septembrī, atbalstīja grozījumus “Pasta likumā”, kas paredz ieviest jaunu abonētās preses piegādes apmaksas modeli. Grozījumu mērķis ir stiprināt vienotu informatīvo telpu visā Latvijas teritorijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grozījumi “Pasta likumā” nosaka jaunu regulējumu attiecībā uz abonēto preses izdevumu piegādi un ar to saistīto pakalpojumu apmaksu. Satiksmes ministrija pilnveidojusi spēkā esošo regulējumu, ņemot vērā Ministru kabineta 2020.gada 17.jūlija rīkojumu Nr.397 “Par konceptuālo ziņojumu ”Abonētās preses izdevumu piegādes nodrošināšana un drukāto mediju atbalsta pilnveides iespējas”.

Rosināto grozījumu mērķis ir saglabāt līdzšinējo pieeju, nodrošinot finansiālu valsts atbalstu abonētās preses piegādei visā Latvijas teritorijā. Tāpat jaunā regulējuma mērķis ir nodrošināt preses izdevējiem lielāku skaidrību un prognozējamību, paredzot izstrādāt jaunus Ministru kabineta noteikumus abonētās preses piegādes pakalpojumu apmaksas kārtībai.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas rīkotajā konkursā par abonētās preses piegādes pakalpojumu nodrošināšanu līdz 2026. gadam par uzvarētāju atzīts un preses piegādi nodrošinās VAS “Latvijas Pasts”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.