Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Arvien vairāk tūristu

Alūksnes Tūrisma informācijas centru 2022. gadā apmeklējušas 9598 personas, kas ir par 34 % vairāk nekā iepriekšējā periodā, informē pašvaldības izpilddirektors Ingus Berkulis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes Bānīša stacija 2022. gadā izvirzīta Eiropas Muzeju gada balvai un iekļauta 2022. gada 60 izcilāko Eiropas muzeju sarakstā. Nodrošināts digitālais mārketings, administrējot www.visitaluksne.lv, uzturot “Facebook” un “Instagram” kontus, aktualizējot informāciju “Google” kontos par aptuveni 400 objektiem novadā, “Tripadvisor” un citās platformās, kas nodrošina Alūksnes kā brīvdienu galamērķa atpazīstamību un pārdošanu.

“Noorganizēts “Mājas kafejnīcu dienas” pasākums aizsargājamo ainavu apvidū “Veclaicene” ar 11 mājas kafejnīcām un apmēram 1000 apmeklētajiem. Organizēts seminārs novada ēdināšanas uzņēmējiem un tūrisma nozares speciālistiem par kulinārā mantojuma izmantošanu tūrismā un Alūksnes novada piedāvājuma analīzi. Pārrunājot darbības principus nākamajiem gadiem, bijušas tikšanās ar tūrisma ekspertu, pašvaldības darbiniekiem, tūrisma uzņēmējiem,” stāsta I. Berkulis.

Tūrisma informācijas centrs piedalījies vairākos reprezentācijas semināros ar referātiem par Eiropas Jaunā Bauhaus idejas izpausmēm Alūksnē, noslēdzies sadarbības projekts “Bānīša zemes labumi
– 33 km garumā un platumā”, kura rezultātā Alūksnes novadā uzstādīti 20 informācijas stendi pie apskates objektiem, sagatavoti seši dabā marķēti velo maršruti un veiktas dažādas mārketinga aktivitātes, tajā skaitā uzturēts “Facebook” konts “Bānīša zeme”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.