Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Arī Annā top ielu apgaismojums

Līdz šim Annas ciema centra teritoriju izgaismoja prožektors, tagad te taps jauns ielu apgaismojums.
Foto: no AMZ arhīva

Annas pagasta pārvalde uzsākusi projekta “Annas ciema publiskās teritorijas ielu apgaismojuma ierīkošana” realizāciju. Līdz šim Annas ciema centra teritoriju, līdzīgi kā Ilzenē, izgaismoja prožektors, kas uzstādīts pagasta centra ūdenstornī vēl pirms Alūksnes novada izveides. Tas ir savu laiku nokalpojis, tādēļ Annā top jauna ielu apgaismojuma līnija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Prožektors tajā laikā bija ļoti labs risinājums, un šāda veida apgaismojums Annas pagastā ir godam kalpojis līdz pat šim brīdim. Taču, laikam ritot, ir nepieciešami uzlabojumi, tāpēc Annas ciema centrā beidzot ir uzsākta ielu apgaismojuma izbūve,” stāsta Annas pagasta pārvaldes vadītāja Vija Zaķe.

Projektu Annas pagasta pārvalde realizē, izmantojot “Alūksnes novada pagastu teritoriālo vienību infrastruktūras un vides kvalitātes uzlabošanas mērķprogrammas 2020. gadam” pagastam piešķirto finansējumu. Izmaksas ir 34 386,83 eiro, tajā skaitā: ielu apgaismojuma ierīkošanas būvniecības dokumentācijas izstrādei un autoruzraudzībai – 3386,79 eiro (ieskaitot PVN), būvdarbu veikšanai – 31 000 eiro, no kuriem 34 000 eiro tiks apmaksāti no minētās mērķprogrammas līdzekļiem, bet 386,83 eiro – no Annas pagasta pārvaldes budžeta līdzekļiem.

“Annas pagasta pārvaldes veiktā iepirkuma rezultātā līgums par būvdarbu veikšanu noslēgts ar Alūksnes novada firmu SIA “Alūksnes Energoceltnieks” par summu 31 000,04 eiro (ar PVN), bet būvuzraudzību objektā veic SIA “AP Energo”. Darbus augustā jau esam uzsākuši,” stāsta V. Zaķe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Četru mēnešu laikā izbūvēs ielu apgaismojuma līniju ar 18 balstiem 1803 metru garumā. Ielu apgaismojumu ierīkos Nākotnes un Silmaču ielās, pašvaldības autoceļa Dimanti – Dālderi joslā, kā arī teritorijā pie Annas pagasta pārvaldes, Annas pagasta kultūras nama un sporta centra.

Šos būvdarbus īstenos vienlaicīgi ar AS “Sadales tīkls” projektā “0.4kV EPL L – 2, L – 4, L – 5 un L – 9 pārbūve pie TP – 1054, Anna, Annas pagasts” paredzētajiem darbiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.