Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ar smeķi par svarīgo

Ar smeķi par svarīgo – seminārā ar šādu nosaukumu šodien, 29. septembrī, Alūksnes novada sabiedrības centrā (paldies par viesmīlību!) pulcējās laikraksta Alūksniešiem.lv / Alūksnes un Malienas Ziņas žurnālisti, lai uzlabotu savas laba stāstnieka prasmes kopā ar Ritu Rudušu Latvijas žurnālistikas veterāni un Baltijas Mediju Izcilības centru un Signi Valtiņu. Kādas ir medija vērtības un loma vietējā sabiedrībā, par ko mēs degam un “aizdedzam” lasītāju? Par to interesantas sarunas un vērtīgi secinājumi.
“Labā ziņa ir tā, ka 30% sabiedrības joprojām patērē presi, tas ir daudz, tātad jūsu darbs iedzīvotājiem ir vajadzīgs. Jūs esat vietējo ziņu flagmaņi, pirmā pietura vietējo problēmu risināšanā un arī kopienas kultūras sastāvdaļa,” teica Rita Ruduša. Runājot par sabiedriskā labuma žurnālistiku novada mērogā, noskaidrojām, ka rīcība, liberālisms, optimisms, empātija, jaunatklāsme, zināšanas, piedzīvojums, radošums, ģimene, Alūksne, prasme uzklausīt un stāstīt – ir mūsu ikdienas raksturlielumi personīgajā dzīvē un darbā, veidojot vietējās ziņas vietējiem cilvēkiem.
Nākamreiz plānots izzināt žurnālista spēju “saost” tēmu un izvēlēties rakstu varoņus. Paldies Ritai, esam iedvesmoti, un gaidām nākamās nodarbības!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.