Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Apes novada iedzīvotājus aicina piedalīties aptaujā

No vakardienas ikvienam Apes novada iedzīvotājam ir iespēja piedalīties aptaujā par jaunveidojamā Smiltenes novada teritorijas (šobrīd Apes, Raunas un Smiltenes novadi) attīstību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotājiem ir iespēja paust savu viedokli un sniegt priekšlikumus par nepieciešamajiem pilnveidojumiem jaunā Smiltenes novada teritorijas attīstībā, izteikties par esošajām problēmām un piedāvāt iespējamos risinājumus, kā arī sagatavot priekšlikumus attīstības plānošanas dokumentiem – Smiltenes novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijai 2021. – 2045. gadam, Smiltenes novada attīstības programmai un Smiltenes novada mobilitātes plāna 2021. – 2030. gadam izstrādei.

Anketa elektroniski pieejama domes mājaslapā, bet drukātā formātā – novada informatīvajā izdevumā, ko var izgriezt aizpildīt un atstāt novada administrācijas, pagastu pārvalžu pastkastēs vai bibliotēkās līdz 31. martam. “Ir radīta iespēja plašam iedzīvotāju skaitam izteikt viedokli. Ilgtspējīgas attīstības stratēģija ir nozīmīgs dokuments, kur būs norādīti virzieni, kādos strādāt. Attīstības programma jau bija arī Apes novadam, tagad būs plašāka visam Smiltenes novadam, kur būs norādītas jau konkrētākas lietas, ko darīt un kur investēt. Mobilitātes plāns mums līdz šim nav bijis. Tā ietvaros tiek pētīta cilvēku nokļuve no dzīves vietas uz darbu, skolu, novada un pagasta centriem, kādas ir transporta iespējas. Kāds būs rezultāts, šobrīd grūti pateikt,” skaidro Apes novada domes Teritorijas attīstības nodaļas vadītājs Jurijs Ronimoiss.

Aptaujā iekļauti 20 jautājumi, kas izvietoti secīgi pa tēmām – respondenta profils, esošās situācijas novērtējums un jaunizveidojamā novada nākotne, piemēram, ar ko lepojas savā novadā, kā pietrūkst, dzīvojot savā novadā, kādas ir bažas saistībā ar dzīvi jaunajā novadā, ko nevajadzētu mainīt un noteikti saglabāt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Anketa ir anonīma, pausto viedokli izmantos apkopotā veidā. Aizpildīšana aizņems 10 – 15 minūtes. Paralēli iedzīvotāju aptaujai norisinās arī jaunveidojamā novada uzņēmēju aptauja.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.