Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Apes mototrasē radītas jaunas tehniskās bāzes ēkas

Foto: Publicitātes

Ar LEADER programmas projekta “Mazās pilsētas – Lielais sports!” atbalstu ir veikti vērienīgi darbi Apes mototrasē un veco, neizskatīgo ēku vietā ir radītas jaunas tehniskās bāzes ēkas. “Alūksniešiem.lv” vēsta Apes novada domes teritorijas attīstības nodaļas vadītāja vietniece Liene Ābolkalne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ar katru gadu mūsu darbam nepieciešamais aprīkojuma apjoms aug un aizvien grūtāk bija to salikt un sasistematizēt, lai pašiem pēc tam ir viegli atrast un saprast, kur kas stāv. Šobrīd šī problēma mums jau ir vēsture, jo telpas ir kļuvušas ietilpīgākas un nu te vienlaicīgi var uzglabāt gan trases marķējuma inventāru, gan ir vieta arī organizatorisko darbu veikšanai, jo te tiekas tiesneši un apkalpojušais personāls, te norit sapulces, te atpūšas pēc saspringtas dienas, te norit mehāniskās apkopes un citi pasākumi”, stāsta biedrības “Motoklubs Ape” valdes priekšsēdētājs Mairis Levans.

Nupat noritējušajās Vaidavas Kausa sacensībās ēkas piedzīvoja ugunskristības un tās par labu esam atzina ikviens, kurš šeit rosījās.

Savukārt projekta autors Sandris Janušs ir ļoti priecīgs, ka viss tik labi sanācis, jo iepriekšējā ēka bija kritiskā stāvoklī. “Katru gadu mēs remontējām jumtu, telpas bija bez apgaismojuma – tumšas, vizuāli sliktā izskatā. Galu galā, mums tūliņ būs 50.gadu jubileja un vēlamies ciemiņus uzņemt sakoptā teritorijā. Ir jau arī plāni un ieceres nākotnei”, tā Sandris.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mairis Levans informē, ka šogad Vivus MTB maratona starts būs tieši te – Apes mototrasē – un aicina visus atgriezties jau 12.septembrī!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.