Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Apē uzlabos rotaļu laukumu

Jau augustā Apes pilsētas bērnu rotaļu laukumā Skolas ielā mazos priecēs divi jauni rotaļu elementi. Apes novada domes deputāti ārkārtas sēdē lēma piešķirt 10 059 eiro brīvdabas atpūtas un vingrošanas elementu iegādei un uzstādīšanai. Tirgus izpētes rezultātā darbu veiks SIA “GoPlay” .

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apes novada domes priekšsēdētāja vietniece Astrīda Harju stāsta, ka rotaļu laukuma uzlabošanai finansējums rasts no Apes novada domes budžetā plānotajiem, bet “Covid-19” dēļ nenotikušo pasākumu finansējuma – 7000 eiro no Apes tautas nama un 3059 eiro no skolēnu dziesmu un deju svētkiem paredzētā finansējuma.

“Vairāki rotaļu laukumā esošie elementi bija novecojuši, tādēļ ir demontēti. Līdz šim rotaļu laukumā elementi ierīkoti dažādu nevalstisko organizāciju aktivitāšu ietvaros, taču ne par pašvaldības finansējumu. Jau veidojot šā gada budžetu, vērtējām iespēju ieplānot naudu rotaļu laukuma uzlabošanai, tomēr citas prioritātes bija svarīgākas un rotaļu laukumam tomēr naudu budžetā neparedzējām. Nav tā, ka ideja par laukuma uzlabošanu ir pēkšņa. Ideja ir izauklēta, esam par to runājuši un domājuši,” stāsta A. Harju.

Līdz augusta vidum uzstādīs divus elementus – kāpelēšanas komplektu ar slīdkalniņiem, trošu pārejām, balkoniņiem, kas būs piemērotāks mazākiem bērniem, un jauno sportistu komplektu ar rāpšanās sietu un vingrošanas elementiem lielākiem bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.