Reklāma

Apbalvo arī Alūksnes daļas ugunsdzēsējus un glābējus

Attēlam ilustratīva nozīme

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienu un godinot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonu ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, šonedēļ VUGD Vidzemes reģiona brigādes (VRB) nodarbinātajiem pasniegti Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumi. Ņemot vērā ārkārtējo situāciju un valstī noteiktos ierobežojumus, jau otro gadu apbalvojumu pasniegšana notiek daļās un posteņos dežūrmaiņas laikā, tādējādi arī šajā saspringtajā laikā godinot tos, kuri snieguši ieguldījumu VUGD un Latvijas attīstībā, izrādījuši drosmi un priekšzīmīgi pildījuši dienesta un darba pienākumus, vēsta VUGD pārstāve Sandra Vējiņa.

Par drosmīgu rīcību, glābjot cilvēka dzīvību, ar Iekšlietu ministrijas apbalvojumu “Par pašaizliedzību” apbalvots Alūksnes novada iedzīvotājs Juris Krūmiņš. Šā gada septembrī VUGD saņēma izsaukumu uz ugunsgrēku Alūksnē, kur ar atklātu liesmu dega piecstāvu dzīvojamās mājas ceturtā stāva lodžija un virtuve. Pirms VUGD ierašanās mājas iedzīvotājs, uzlaužot degošā dzīvokļa durvis, no tā palīdzēja izkļūt trīs cilvēkiem.

Kopumā Vidzemes reģiona brigādes amatpersonām tiks pasniegti seši Iekšlietu ministrijas un 22 VUGD apbalvojumi. Ar VUGD apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” apbalvotas sešas amatpersonas, vienai amatpersonai piešķirta kārtējā speciālā dienesta pakāpe pirms termiņa, kā arī tiks pasniegti desmit VUGD Goda raksti un sešas VUGD Pateicības.

Par apzinīgu dienestu, personīgo ieguldījumu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta attīstībā un prestiža celšanā, un sakarā ar Latvijas Republikas Proklamēšanas 103. gadadienu, speciālo dienesta pakāpi pulkvežleitnants pirms termiņa saņem majors Alberts Pundurs, Vidzemes reģiona brigādes komandiera vietnieks.

Par priekšzīmīgu dienesta uzdevumu izpildi un sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 103.gadadienu, VUGD III pakāpes apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” saņem kaprālis Aivis Blusa-Blusiņš, Vidzemes reģiona brigādes Alūksnes daļas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs);

Ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Goda rakstu tiks apbalvoti:

  • kaprālis Valdis Bambulis, Vidzemes reģiona brigādes Alūksnes daļas Apes posteņa vada komandiera vietnieks;
  • seržants Sandis Indriķis, Vidzemes reģiona brigādes Alūksnes daļas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs);
  • kaprālis Mārtiņš Kornis, Vidzemes reģiona brigādes Alūksnes daļas vada komandiera vietnieks;
  • virsniekvietnieks Ainis Puķītis, Vidzemes reģiona brigādes Alūksnes daļas Apes posteņa vada komandiera vietnieks;

VUGD ar lepnumu un gandarījumu sveic visus apbalvotos – paldies par Jūsu darbu!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.