Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Annas kultūras namā uzlabos apkures sistēmu

Zināms, ka janvāra nogalē valsts Alūksnes novada pašvaldībai piešķīra 153 013 eiro. Šis finansējums piešķirts kā vienreizēja papildu dotācija pašvaldībām, kurām izlīdzinātie ieņēmumi ir vismaz par 10% zemāki salīdzinājumā ar vidējiem izlīdzinātiem ieņēmumiem valstī un bezdarba līmenis ir augstāks par vidējo valstī, vēstī Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No piešķirtās summas 25. marta sēdē deputāti izdalīja 87 500 eiro Alūksnes novada pagastu teritoriālo vienību infrastruktūras un vides kvalitātes uzlabošanas mērķprogrammai 2021. gadam.
6000 eiro piešķirti Annas pagast pārvaldes projektam “Apkures sistēmas uzlabošana Annas kultūras namā”. Plānots izveidot autonomu granulu apkures sistēmu, aprīkojot esošo malkas apkures katlu ar granulu degli un automātiku. Rezultātā būs optimizētas apkures sistēmas apkalpošanas izmaksas un nodrošināta vienmērīga temperatūra kultūras namā.

Vēl dome nolēma atbalstīt četrus pagastu pārvalžu infrastruktūras un vides kvalitātes uzlabošanas projektus. Savukārt atlikušais finansējums – 65 513 eiro novirzīts uz pašvaldības budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.