Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksniešiem.lv – jauns dizains

Mēnesi pirms portāla “Alūksniešiem.lv” 12. dzimšanas dienas esam sarūpējuši dāvanu – jaunu portāla dizainu. Portālam izskata pārmaiņu šajos gados nav bijis daudz, šī ir trešā reize. Jebkuras pārmaiņas ir aizraujošas, taču vienlaikus arī satraucošas – arī mums gāja visādi, taču ticam, ka jaunā, mūsdienīgā versija jums patiks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tagad fotoattēli rakstos un galerijās ir lielāki. Informāciju ērti var atrast meklētājā vai izmantojot atslēgvārdus. Ziņas ar pielikumiem var mums nosūtīt turpat no portāla. Reģistrēties portālā var, izmantojot sociālos tīklus, pie tam, šādi reģistrējoties, ērti varēsiet arī rakstīt komentārus. Esam ieviesuši jaunu rubriku “Ziņo lasītājs”, kuras saturu var veidot ikviens no jums, iesūtot redakcijai savu jautājumu. Jūs jautāsiet, mēs meklēsim atbildes! Esam radījuši portāla mobilo versiju, lai “Alūksniešiem.lv” varētu ērti lasīt mobilajā telefonā vai planšetdatorā. Jaunās portāla versijas izstrāde vēl nav noslēgusies, tādēļ aicinām būt iecietīgiem pret nepilnībām, ko pamanāt – mēs strādājam, lai tās novērstu, turklāt esam iecerējuši arī vēl citus uzlabojumus. Būtiski, ka jaunajā versijā būs sadaļa “Portāla arhīvs”, kurā varēsiet atrast rakstus un foto no iepriekšējiem 11 gadiem. To visu varējām īstenot, pateicoties Baltijas Mediju izcilības centra un programmas “Internews” finansiālam atbalstam.

Ar patiesi lielu gandarījumu varam teikt, ka mūsu digitālās versijas lojālie lasītāji ir kopā ar mums un ceram, ka to skaits arvien palielināsies. Pēc “Google Analytic” datiem, kopš 2019. gada janvāra mūsu portāla lietotāju skaits sasniedzis teju 200 000 lietotāju, savukārt unikālie portāla lietotāji ir 185 063. Līdz 3. jūlijam portālu aplūkojuši 3 554 254 lietotāju, par ko ir liels prieks.

Šajā laikā aktīvi esam darbojušies arī mūsu sociālo tīklu platformās, “Facebook.com” sasniedzot jau 3573 sekotāju, šogad janvārī izveidojām “Instagram” kontu @aluksnesunmalienaszinas, kur mums jau seko 650 personas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceram, ka tieši jūs, lasītāji, būsiet tie, kuri varēs gan baudīt jaunās versijas priekšrocības, gan arī sniegsiet savu skatījumu turpmākā uzlabošanā. Portālā joprojām ziņosim par aktualitātēm mūsu novados, risināsim problēmas, ar fotogalerijām ļausim būt klātesošiem koncertos un citās norisēs, privātpersonām sludinājumos būs iespēja pirkt un pārdodot, afišā informēsim par gaidāmajām kultūras un sporta norisēm. Viss jaunais un svarīgais par Alūksnes un Apes novadiem būs “Alūksniešiem.lv”. Mūsu mērķis – lai “Alūksniešiem.lv” ir mūsdienīgs un ērts lasītājam ikrīta un vakara ziņu kanāls.

Agita Bērziņa, Loreta Jargane

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.