Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnieši aktīvi sacentušies tiešsaistes viktorīnā par e-pakalpojumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) ikgadējās akcijas “Darīt digitāli ­­– Tavs jaunais dzīvesveids!” laikā iedzīvotāji visā Latvijā aktīvi piedalījušies tiešsaistes zināšanu testā par valsts un pašvaldību e-pakalpojumiem. Erudītākie un aktīvākie viktorīnas dalībnieki bija no Rīgas, Alūksnes, Jelgavas, Rožupes, Liezēres un vēl vairāk nekā 15 apdzīvotām vietām visā Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izceļot to, ka e-pakalpojumi kļūst par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu, VARAM aicināja iesaistīties akcijā “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”, kas notika no šā gada 19. līdz 25. oktobrim. Akcijas laikā visu nedēļu bija iespēja vērot tiešraides seminārus par valsts iestāžu e-pakalpojumiem, kuru mērķis bija iedrošināt un informēt iedzīvotājus par daudzveidīgu e-pakalpojumu un e-rīku lietošanu ikdienā visdažādākajās dzīves situācijās.

Akcijas laikā interesenti varēja pildīt gan e-pakalpojumu zināšanu testu, gan piedalīties ikdienas viktorīnās, gan dalīties savā pieredzē atbalsta sniegšanā e-risinājumu lietošanā līdzcilvēkiem konkursā “Digitālais plecs”.

VARAM izsaka pateicību ikvienam, kurš iesaistījās akcijas norisē, un nebaidās spert pirmos soļus digitālajā vidē. Kopš šā gada pavasara, kad valstī tika izsludināta ārkārtējā situācija, e-pakalpojumu pieteikšana krietni pieaugusi un arvien vairāk iedzīvotāju vēlas pakalpojumus saņemt attālināti, neapmeklējot iestādes klātienē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.