Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes vakcinācijas centrā darba netrūkst

Alūksnes Kultūras centrā iekārtotajā vakcinācijas centrā jau trīs dienas masveida vakcināciju organizējusi akciju sabiedrība “Veselības centru apvienība”. Tās pārstāvis Imants Grebņickis norāda – līdz šim Alūksnē un Alūksnes novadā vakcinējuši vairāk nekā 900 cilvēkus, tajā skaitā veikuši mājas vakcinācijas izbraukumus pie personām, kam ir ierobežotas pārvietošanās spējas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izbraukuma vakcinācija veikta 27. aprīlī, savukārt vakcinēšana Kultūras centrā notika 28. aprīlī, kā arī 1. un 4. maijā.

Nākamās dienas, kad Alūksnes vakcinācijas centrs būs atvērts, ir otrdiena un trešdiena – 11. un 12. maijs. I. Grebņickis uzsver – pieraksts uz šiem diviem datumiem jau ir atvērts un piepildīts.

“Aicinām alūksniešus sekot līdzi aktuālajai informācijai. Pašlaik pieraksts šiem diviem datumiem ir pilns, bet gadījumā, ja kāds iedzīvotājs savu pierakstu atsauks, tā būs iespēja pieteikties citiem, kuri to vēlēsies. Tādēļ aicinām sekot aktuālajai informācijai regulāri vietnē www.manavakcina.lv un veikt pierakstu uz sev vēlamo laiku. Mūsu pieredze Alūksnē, strādājot 4. maijā liecina, ka šādi cilvēki ir – pierakstās un pēc tam atrakstās,” saka I. Grebņickis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

I. Grebņickis norāda – ja cilvēks neaizies saņemt norādītajā laikā otro vakcīnu, tā būs viņa atbildība. Diemžēl šāda rīcība izjauks arī vakcinācijas ciklu un tālāko plānošanu, jo, jebkura vakcīna, kas vakcinējama divas reizes, paredz precīzu cilvēku skaitu, un vakcīnu devas tiek rēķinātas precīzi pēc plānoto cilvēku skaita. “Kāda neierašanās faktiski paredz iespēju, ka deva būs jāiznīcina. Tādēļ aicinām iedzīvotājus būt ļoti atbildīgiem.”

Tāpat viņš aicina nenākt vakcinēšanās centra darba laikā, lai pierakstītos vakcinācijai, jo tādējādi tiek pagarinātas rindas, bremzēta raita cilvēku plūsma. Šiem cilvēkiem ir jāiet www.manavakcina.lv un pašiem jāpierakstās, vai arī jāpierakstās, zvanot uz tālruņa numuru 8989.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.