Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes un Apes novadu fonds svin dzimšanas dienu ar izstādi logos

Fotogalerija sekos turpmāk/ Sandra Apine

Alūksnes un Apes novadu fonds (AANF) ir viens no ilggadīgākajiem kopienu fondiem Latvijā, dibināts reizē ar Valmieras novada fondu, un 25. aprīlī atzīmē savas pastāvēšanas 16 gadus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi kā pērn, kad fondam apritēja apaļi 15, arī sešpadsmitā dzimšanas diena iekrīt apstākļos, kad ar pulcēšanos to atzīmēt nevaram. Bet svinēt var arī citādāk – ar fotoizstādi Alūksnes novada Sabiedrības centra logos, Alūksnē, Dārza ielā 8a.

Fotoizstādē – fonda draugi

Fotoizstādē “15 gadus veidojam viens otru” var skatīt un iepazīt Alūksnes un Apes novada fonda draugus – ziedotājus, ziedojumu saņēmējus, ideju īstenotājus, iedvesmotājus un partnerus, ar kuriem Fonds ir strādājis, mācījies, audzis, sniedzis un saņēmis atbalstu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šo fotoizstādi virtuāli rādījām jau 2020. gadā – 15 gadu pastāvēšanas jubilejā, sakot paldies iedvesmojošajiem fonda draugiem, visai mūsu kopīgajai saimei Alūksnes un Apes novados un ikvienam, ar ko mums bijis tas gods strādāt kopā. Saistībā ar “Covid-19” pandēmiju, izstādes atklāšana iepriekš nav bijusi iespējama. Tomēr beidzot esam raduši iespēju celt to gaismā,” stāsta AANF valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece.

Interesentiem iepriekš jāpiesakās

Fotogrāfijas radīja fotogrāfe Kristiāna Zelča, savukārt ar izstādes varoņiem sarunājās un stāstus veidoja Ilze Zvejniece. Izstādes veidošanā piedalījās Lāsma Kaupuža. Pateicība arī nodibinājumam “Borisa un Ināras Teterevu fonds” par atbalstu fonda darbībā un šīs izstādes tapšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja kādam ir vēlme izstādi apskatīties, lūgums pieteikties pa tālruni 28642250. Izstāde skatāma arī Sabiedrības centra logos, kur tiks mainīta, lai parādītu visas fotogrāfijas. Fonda draugi 16 gadu jubileju aicināti atzīmēt, ziedojot 16. projektu konkursam, kas drīzumā tiks izsludināts.

Piesaistīti 800 000 eiro

16 pastāvēšanas gados fondam izdevies piesaistīt un Alūksnes un Apes novados ieguldīt vairāk nekā 800 000 tūkstošus eiro, noorganizēt 15 projektu konkursus “Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām”, atbalstot 145 vietējo iedzīvotāju iniciatīvas, piedalīties talantu attīstīšanā, mācīšanās procesā, vides uzlabošanā un dažādu projektu realizēšanā, kā arī palīdzēt iedzīvotājiem grūtākos brīžos.

Sveicam Dzimšanas dienā!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.