Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes slimnīcā sāks revakcināciju

Attēls no pirmās vakcinācijas tūres Alūksnes slimnīcā/ foto: Līga Vīksna

Šodien Alūksnes slimnīcā sāks revakcināciju, lai 160 Alūksnes novada mediķu būtu pasargāti no saslimšanas ar Covid-19 vīrusu, “Alūksniešiem.lv” noskaidroja aģentūrā Leta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā skaidro slimnīcas valdes priekšsēdētāja Maruta Kauliņa, vakcīnu saņems slimnīcas darbinieki, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, konsultējošie ārsti, Alūksnes “Kājnieku skolas” medicīnas daļas mediķi, Alūksnes novada pansionātu mediķi, Alūksnes un Apes novadu ģimenes ārsti, stomatologi kā arī Alūksnes primārā veselības centra mediķi un darbinieki.

LETA jau vēstīja, ka Alūksnes slimnīcā pirmreizēji pret Covid-19 vakcinēti 95% Alūksnes un Apes novadu mediķu.

Kauliņa saka, ka Alūksnes novada mediķi ir vieni no tiem, kas gandrīz 100% apmērā vēlas vakcinēties. Viņa norāda, ka pašlaik vienīgie, kas nav saņēmuši savu pirmreizējo vakcīnu ir tie, kas atradās karantīnā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atgādina, ka no decembra visus līdz janvāra sākumam slimnīca strādāja ar lielu noslodzi, jo Vidzemes slimnīcā bija ierobežota neatliekamo pacientu uzņemšana neiroloģijas nodaļā. Uz Alūksnes slimnīcu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests nogādāja pacientus gan no Burtniekiem, gan Siguldas un cietiem attālākiem novadiem. Alūksnes slimnīcā darbinieku slimības dēļ līdz 1.februārim bija slēgta terapijas nodaļa.

Kauliņa stāsta, ka pašlaik arī Alūksnes un Apes novados ir diezgan augsts ar Covid-19 saslimušo skaits, jo inficējušies gan pansionātos dzīvojošie klienti, gan uzņēmumu darbinieki, veicot darba pienākumus, un arī bērnudārzs uz laiku tika slēgts.

“Kļūst arvien grūtāk izsekot slimības inficēšanās vietu, apdraudot arvien vairāk cilvēku. Ievērojiet visus drošības pasākumus, vakcinējieties, jo cīņā ar pandēmiju mediķi vieni ir bezspēcīgi un ir nepieciešama visas sabiedrības iesaistīšanās,” aicina Kauliņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.