Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes Pilssalas bērnu rotaļu laukumā uz laiku demontē trošu elementu

Rotaļu laukumā Alūksnes Pilssalā ir bojāts viens no elementiem – trošu nobrauciens. Laikraksts vērsās Alūksnes novada pašvaldības aģentūrā “Spodra”, kas atbild par laukumu. Iestādes būvinženiere Natālija Jaunzema norāda – pašlaik trošu nobrauciena elements daļēji demontēts, lai ierobežotu bērniem tā lietošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Bērnu rotaļu laukumiem tiek veikta regulāra vizuālā pārbaude saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 18 “Spēļu un rekreācijas laukumu drošuma noteikumi” prasībām. Šogad pēc trošu nobrauciena uzstādīšanas tam ir veikta ekspluatācijas pārbaude, kā arī ir ieplānota speciāla pārbaude, kuru veic tikai sertificēti speciālisti, kas padziļināti pārbauda visus mehānismus.

Vēlamies atgādināt, ka visu iekārtu drošība un izturība tiek garantēta, tās saprātīgi un pareizi lietojot, izmantojot rotaļu ierīces tām paredzētām funkcijām un mērķiem, kā arī atbilstoši katra lietotāja vecumam un fiziskajam spējām. Aicinām iedzīvotājus arī pēc iespējas ātrāk ziņot aģentūrai “Spodra” par jebkādiem bojājumiem, kas novēroti spēļu laukumos, zvanot pa tālruni, kas norādīts uz informācijas plāksnes,” stāsta N. Jaunzema.

Pašlaik nav zināms, kad elements atkal būs lietošanas kārtībā. Viss ir atkarīgs no tā, kad atbrauks sertificēts speciālists veikt pārbaudi. “Šādu speciālistu Latvijā ir ļoti maz, viņi ir stipri noslogoti un brauc no Rīgas. Viņi ir informēti, ka mēs gaidām. Tas atkarīgs arī no tā, cik nopietns bojājums tiks konstatēts, cik ātri varēs dabūt rezerves daļas, un, protams, cik tas viss izmaksās,” viņa saka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēršam uzmanību, ka šis ir elements bērnu rotaļu laukumā, nevis zip-line pār Alūksnes ezeru.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.