Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes Pilssalā drīkst iebraukt specializēti tūristu transportlīdzekļi

Vilcieniņš Severīns/ Publicitātes foto

Alūksnes novada domes jūnija sēdē nolemts veikt grozījumus pašvaldības pirms diviem gadiem apstiprinātajos saistošajos noteikumos “Par transportlīdzekļu iebraukšanu Alūksnes pilsētas teritorijās, kas apzīmētas ar aizlieguma zīmi “Iebraukt aizliegts” un papildzīmi “Pārējā papildinformācija”, kurā noteikts uzraksts “Izņemot ar Alūksnes novada pašvaldības atļauju””.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunie grozījumi paredz, ka minētajās teritorijās atļauts iebraukt ar specializēto tūristu transportlīdzekli, kas reģistrēts Alūksnes novada pašvaldības saistošajos noteikumos noteiktajā kārtībā.

Alūksnes novada pašvaldības Īpašumu nodaļas vadītājs Ingus Berkulis skaidroja – grozījumi pieņemti, lai jaunais elektrovilciens “Severīns” varētu iebraukt Alūksnes Pilssalā, kas arī ietverta tā maršrutā. “Otrs specializētais tūristu transportlīdzeklis ir velorikša, kas pieder Alūksnes muzejam, un kā maršruts vijas arī pa Muižas parka teritoriju, kur arī ir liegums braukt.

Plašāk par jaunajiem noteikumiem un diskusiju, kas raisījās jūnija finanšu komitejas sēdē, ka ar “Veloostā” iznomātiem braucamlīdzekļiem personas braukājušas arī pa basketbola laukumu un citām neatļautām vietām Pilssalā, kas ir teritorija, kur pārvietojas daudz kājāmgājāju, tostarp ar maziem bērniem, lasiet “Alūksnes un Malienas Ziņās”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.