Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes novada pašvaldībai piešķir 160 343 eiro jūnija lietavu radīto postījumu novēršanai

Valdība šodien nolēma piešķirt Alūksnes novada pašvaldībai 160 343 eiro lai finansētu šī gada 14.jūnijā ilgstoša un spēcīga lietus laikā radīto postījumu novēršanu uz pašvaldības autoceļiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai uzdots pārskaitīt minēto finansējumu pēc tam, kad pašvaldība būs iesniegusi attiecīgus dokumentus, kas apliecina, ka tā ir nodrošinājusi ne mazāk kā 30% no finansējuma.

LETA jau ziņoja, ka Lietavu nodarīto bojājumu dēļ vairākās vietās Alūksnes novada pagastos jūnijā bija slēgti pašvaldības un valsts vietējās nozīmes autoceļi.

Jaunannas pagastā bija izskalots ceļš Rūķīši-Gribažas. Jaunalūksnes pagastā ūdens bija pārrāvis ceļu Garjuri-Lašķi. Pārplūdis un slēgts bija autoceļš Bundzene-Matisene.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zeltiņu pagastā bija applūdis ceļš Ieviņas-Laimiņas no pagrieziena uz Ziemeļiem līdz Kundratiem. Uz pašvaldības autoceļa Zeltiņi-Zemītes bija slēgts posms no īpašuma “Atvases” jeb “Alta S” veikala līdz “Melnupēm”, jo tika bojāts Dambja tilts.

Mālupes pagastā ūdens pārrāva pašvaldības autoceļus Mālupe-Purmala, Mālupe-Jasmīnes. 

Annas pagastā satiksme nebija iespējama pa pašvaldības autoceļu Anna-Varžupuriņš. Malienas pagastā plūdu dēļ bija slēgts autoceļš Kopmaņi-Pūriņi, kā arī Miezīša ceļagals-Baltaissils.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.