Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes novada pašvaldībai neļauj būvēt veselības veicināšanas pakalpojumu centru

Laikraksts “Alūksnes un Malienas Ziņas” un portāls “Alūksniešiem.lv” ir saņēmuši informāciju no Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, kas pieņēmusi lēmumu jautājumā par Alūksnes novada pašvaldības projektu un veselības veicināšanas pakalpojumu centra būvniecību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Aģentūra ir pieņēmusi lēmumu neslēgt vienošanos ar Alūksnes novada pašvaldību par veselības veicināšanas pakalpojumu centra izveidi Alūksnes ezera piekrastē. Šāds lēmums pieņemts, pamatojoties uz secinājumiem par augstajiem riskiem, kas saistīti ar projekta īstenošanu. Lēmums ir sagatavots sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju,” saka Centrālās finanšu un līgumu aģentūras sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Luste.

Alūksnes novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers iepriekš laikrakstam ir norādījis, ka šāda iznākuma gadījumā pašvaldība tiesāsies par nodarīto kaitējumu.

Plašāk lasiet “Alūksnes un Malienas Ziņu” rītdienas, 4. septembra, laikrakstā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (3)

  1. Interesanti ar ko pašvaldība Dz. Adlera vārdā tiesāsies? Ar CFLA, vai VARAM? Izklausās diezgan smieklīgi, zinot šādu projektu nosacījumus, ka nauda 100% garantēta netiek nekad un pat tiek paredzēta līdzekļu atmaksa problēmu gadījumā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.