Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes novada pašvaldība piešķirs līdzfinansējumu mūžizglītības programmām

Alūksnes novada pašvaldība ir izsludinājusi atkārtotu konkursu pieaugušo neformālās izglītības programmu līdzfinansējuma piešķiršanai, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss izsludināts, lai paplašinātu mūžizglītības programmu pieejamību novadā un veicinātu iedzīvotāju tālākizglītību un iesaisti mūžizglītībā.

Pašvaldība aicina potenciālos neformālās izglītības programmu īstenotājus iesniegt konkursam savas programmas, lai to īstenošanai saņemtu pašvaldības līdzfinansējumu.

Neformālās izglītības programmas var iesniegt iestādes, biedrības, komersanti un saimnieciskās darbības veicēji, kuri atrodas un veic darbību novada teritorijā. Konkursam iesniedzamās programmas jāparedz novada iedzīvotājiem no 21 gada vecuma un tās jāīsteno novada teritorijā no šī gada 1.oktobra līdz 31.decembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība prioritāti atbalstīs mūžizglītības programmas, kas paredzētas uzņēmējpratības un pašnodarbinātības veicināšanai un sociālās izolētības mazināšanai lauku teritorijās.

Mūžizglītības programmu līdzfinansēšanai Alūksnes novada pašvaldības budžetā paredzēti 2000 eiro. Maksimālais atbalsta apmērs vienai programmai būs līdz 660 eiro.

Pašvaldības atbalstu var saņemt atlīdzībai lektoriem, programmas īstenošanai nepieciešamo kancelejas materiālu vai saimniecības preču iegādei. Programmas īstenošanā ir pieļaujams piesaistīt arī citu finansējumu, piemēram, dalībnieku līdzmaksājumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursam iesniegtās programmas vērtēs pašvaldības izveidota pieaugušo neformālās izglītības programmu līdzfinansēšanas konkursa vērtēšanas komisija.

Lai pieteiktu kādu mūžizglītības programmu un pretendētu uz pašvaldības līdzfinansējumu, jāiesniedz iesniegums un jāaizpilda programmas pieteikums. Konkursam nolikums, kā arī visas aizpildāmās veidlapas pieejamas pašvaldības tīmekļa vietnē.

Dokumenti konkursam jāiesniedz Alūksnes novada pašvaldībā līdz šī gada 23.septembrim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.