Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes novada pašvaldība piešķir stipendijas diviem topošajiem mediķiem

Alūksnes novada domes sēdē pieņemts lēmums turpināt pašvaldības stipendijas piešķiršanu diviem topošajiem mediķiem, aģentūru LETA informēja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar saistošajiem noteikumiem “Par pašvaldības stipendiju piešķiršanu speciālistu piesaistei Alūksnes novadā”, Alūksnes novada pašvaldība piešķir un izmaksā stipendiju studentiem un rezidentiem, lai veicinātu kvalificētu speciālistu piesaisti valsts un pašvaldību institūcijām, un komercsabiedrībām Alūksnes novadā nozarēs, kas ilgtermiņā ir nozīmīgas novada attīstības nodrošināšanai.

Pēc Aplokas teiktā, pamatojoties uz saistošo noteikumu nosacījumiem, abiem topošajiem mediķiem – rezidentiem pašvaldība piešķirs stipendiju valstī noteiktās minimālās mēnešalgas apmērā 2020./2021.studiju gadā 11 mēnešiem.

Iepriekš Alūksnes novada pašvaldība ir atbalstījusi vēl četrus topošos mediķus viņu studiju laikā. Pašlaik viņi studijas jau ir pabeiguši un sākuši darba gaitas Alūksnes novadā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.