Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes novadā pārceļ nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņus

Lai atvieglotu nekustamā īpašuma nodokļa samaksas iespējas Covid-19 radītās krīzes dēļ, arī šogad Alūksnes novada dome pieņēmusi lēmumu noteikt divus samaksas termiņus nekustamā īpašuma nodokļa maksājumiem – 15. augustu un 15. novembri. Tas nozīmē, ka likumā noteikto nodokļa samaksas termiņu vietā Alūksnes novadā noteikti divi iepriekš minētie, “Alūksniešiem.lv” vēsta Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E. Aploka skaidro, ka šādu lēmumu dome pieņēma, pamatojoties uz Covid-19 infekcijas izplatības pārvarēšanas likuma 5. pantu, kas pašvaldībām dod tiesības lemt par citiem nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņiem, nekā noteikti likumā, tos pārceļot uz vēlāku laiku attiecīgā taksācijas gada ietvaros.

Lēmums attiecas uz visiem nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem, kuri maksā nekustamā īpašuma nodokli par Alūksnes novada administratīvajā teritorijā esošajiem nekustamajiem īpašumiem, kas aprēķināts par 2021. gadu.

Pašvaldība pateicas visiem nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem, kuri maksājumus veic laikus, un aicina, ja vien ir šāda iespēja, nodokļa maksājumus neatlikt uz pēdējo brīdi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: Pexels.com/attēlam ilustratīva nozīme

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.