Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes novadā ģimenes šonedēļ saņems pārtikas pakas

Pirmdien, 20. aprīlī, sākas pārtikas paku piegāde Alūksnes novada skolēnu ģimenēm. Aprīļa pārtikas paku piegāde notiks pakāpeniski – 20., 21. un 22. aprīlī. Informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par to, kad un kā pārtikas pakas saņemamas, savu audzēkņu vecākus informē katra izglītības iestāde, tādēļ jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar attiecīgo izglītības iestādi. Pārtikas paku piegādē pagastos dzīvojošajiem bērniem palīdz arī pagastu pārvaldes.
Uz pagastiem, tur dzīvojošo bērnu ģimenēm pārtikas pakas nogādā 20. un 21. aprīlī
Savukārt to skolēnu, kuriem gan deklarētā dzīvesvieta, gan mācību vieta ir Alūksnē, vecāki saņemt pārtikas paku aicināti doties uz vietas konkrētajā skolā – 21. aprīlī pakas varēs saņemt Alūksnes novada vidusskolas, bet 22. aprīlī – Alūksnes pilsētas sākumskolas un Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas audzēkņu ģimenes.

Pirmsskolas izglītības 5 un 6 gadīgo bērnu ģimenes pārtikas pakas varēs saņemt maija pirmajā nedēļā, kad būs zināma informācija par katra bērna apmeklējumu aprīlī, jo šī izglītojamo kategorija saņems pārtikas pakas par tādu summu, kas atbildīs dienu skaitam, cik bērns nav apmeklējis pirmsskolas izglītības iestādi.

Bērni no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Alūksnes novadā, bet kuri mācās 1.-9. klasē citu pašvaldību izglītības iestādēs, pārtikas pakas saņems pēc dzīvesvietas, ja pēc pašvaldības aicinājuma ir pieteikušies Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvaldē. Ja neesat pieteikušies pārtikas pakas saņemšanai, aicinām vecākus vērsties Izglītības pārvaldē, zvanot pa tālruni 27790488 vai rakstot uz e-pastu inga.meirane@aluksne.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


Atgādinām, ka 7. aprīlī Alūksnes novada dome nolēma nodrošināt pārtikas pakas šādi:
    • 1.-4. klašu skolēniem no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, ja skolēna deklarētā dzīvesvieta ir Alūksnes novada teritorijā, neatkarīgi no izglītības ieguves formas vai vietas – 1 EUR mācību dienā (valsts budžeta dotācija + pašvaldības līdzmaksājums),

    • 5.-9. klašu skolēniem no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, ja skolēna deklarētā dzīvesvieta ir Alūksnes novada teritorijā, neatkarīgi no izglītības ieguves formas vai vietas – 1 EUR mācību dienā (neizmantotā valsts budžeta dotācija + pašvaldības līdzmaksājums)

    • Obligātās sagatavošanas pirmsskolas izglītības programmas audzēkņiem (5-6 gadīgajiem) un 1.-12. klašu skolēniem, kas mācās Alūksnes novada izglītības iestādēs un nav no trūcīgām, maznodrošinātām vai daudzbērnu ģimenēm – 1 EUR mācību dienā (pilnībā no pašvaldības budžeta).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārtikas pakā ir šādi produkti: makaroni, kviešu milti, sausais maisījums pankūku cepšanai, augu eļļa, auzu pārslas, cukurs, rīsi, piens, kausētais siers, gaļas konservi, cīsiņi, desa, cepumi, vafeles, jogurts, musli batoniņi.

Alūksnes novada pašvaldība, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojuma Nr.103 “Par ārkārtējas situācijas izsludināšanu” 4.14.1 pantu, kas atļauj iegādāties arī iedzīvotāju ēdināšanai nepieciešamās preces un pakalpojumus, līgumu par pārtikas paku sagatavošanu varēja noslēgt, nepiemērojot Publisko iepirkumu likuma normas. Pašvaldība slēgt līgumu par paku sagatavošanu aicināja vietējo ēdināšanas uzņēmumu SIA “UNTI”, kas līdz ārkārtējās situācijas sākumam nodrošināja ēdināšanu trīs lielākajās novada izglītības iestādēs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.