Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā jaunajās telpās jau iedzīvojušies

Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļas telpas un ceremoniju zāle jau gandrīz gadu atrodas ēkā Dārza ielā 11 – reprezentablā vietā. Nodaļas vadītāja Inga Ozoliņa atzīst – par to saņemtas daudzas pozitīvas atsauksmes, tostarp ir ērta nokļūšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceremoniju zāles iekārtojumu palīdzēja veidot alūksniete Nadīna Ladusa. “Telpas iekārtojums ir svinīgs un lietišķs reizē, kā tam arī jābūt. Šeit turpmāk sumināsim arī Alūksnes novada pirmo mazuli, kurš reģistrēts mūsu nodaļā, un simto gada bērniņu, atsakoties no viesošanās pie ģimenēm mājās,” saka I. Ozoliņa.

Nodaļas vadītājas vietniece Nansija Zučika norāda – jaundzimušie saņem arī pūriņu: Alūksnes pensionāru biedrības “Sudrabs” rokdarbnieču no sirds darinātu cepurīti un zeķītes. Jaunā ģimene no Alūksnes novada pašvaldības saņem arī dāvanu karti 200 eiro vērtībā bērnu pārtikas, higiēnas preču un medikamentu iegādei, ko atprečot var aptiekā.

Jaundzimušo pabalsts 200 eiro apmērā ir no šā gada janvāra, jo tā summa ir 40 procenti no valstī noteiktās minimālās algas, ko ar šo gadu paaugstināja līdz 500 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāk par to, kā rit darbs Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā, par iecerēm un jauninājumiem, par Alūksnes un Apes novadu demogrāfisko situāciju 2020. gadā, lasiet “Alūksnes un Malienas Ziņas” 19. janvāra numurā vai e-avīzē šeit.

Teksts un foto: Līga Vīksna

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.