Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes mediķi nākamnedēļ varētu sākt vakcināciju pret Covid-19

Alūksnes slimnīca/ foto: Sandra Apine

Pašvaldību slimnīcas ir sagatavojušas kabinetus un personālu, lai nākamnedēļ varētu sākt vakcināciju pret Covid-19, aģentūrai Leta apstiprināja aptaujāto slimnīcu pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Alūksnes slimnīca” galvenā ārste Maruta Kauliņa paudusi aģentūrai Leta, ka slimnīca ir sagatavojusi visu nepieciešamo informāciju par vakcināciju pret Covid-19 un nosūtījusi Nacionālajam veselības dienestam (NVD), kam tas ir jāapstiprina. 

“Mums ir sagatavots gan vakcinācijas kabinets, gan mediķi, kuri veiks vakcināciju. Esam izveidojuši arī sarakstu ar Alūksnes un Apes novada medicīnas darbiniekiem, kuri ir piekrituši vakcinēties. Slimnīcā vakcinācijai ir piekrituši 70% strādājošo. Šajā plānā ir arī Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Kājnieku skolas Alūksnē mediķi, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, poliklīnikā, izglītības iestādēs strādājošie medicīnas darbinieki, kā arī ģimenes ārsti, kuri gan vakcinācijai atsaucās kūtrāk,” teikusi Kauliņa.

Alūksnes slimnīca 7.janvārī nosūtīs pieteikumu vakcīnām un 11.janvārī pēcpusdienā sāks vakcinēt medicīnas darbiniekus, norādīja galvenā ārste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ģimenes ārsti ir izteikuši vēlmi vakcinēties

Savukārt SIA “Alūksnes primārās veselības aprūpes centrs” valdes priekšsēdētājs Rolands Puriņš uzsver, ka ģimenes ārsti ir izteikuši vēlmi vakcinēties. Saraksts ar primārās veselības aprūpes centra mediķiem un ģimenes ārstiem, kuri vēlētos vakcinēties otrdienas vakarā nosūtīts Alūksnes slimnīcai. “Pēc sarunas ar slimnīcas galveno māsu sapratu, ka neviens informāciju nevāc, tādēļ pats devos pie ģimenes ārstiem, kuriem prakses ir primārās veselības aprūpes centrā un vaicāju, kuri vēlas vakcinēties. Tiem, kuriem nav pretindikācijas, ir piekrituši vakcinēties. Informācija, ka ģimenes ārsti vakcīnai piesakās kūtri, neatbilst patiesībai. Tiem, kuriem jautāju, tie piekrita vakcinēties,” norāda R.Puriņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.