Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes ģimnāzijas internātā turpina remontdarbus

Foto: no aluksniesiem.lv arhīva

No Alūksnes novada pašvaldības atsavināšanas procesā iegūtajiem līdzekļiem 12 000 eiro paredzēts piešķirt Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijai, lai turpinātu internāta telpu remontu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šo jautājumu skatīja Alūksnes novada domes deputāti kultūras, izglītības un sociālo jautājumu komitejas marta sēdē pagājušajā nedēļā – 18. marta par to vēl lems finanšu komitejā, bet gala lēmums tiks pieņemts marta domes sēdē.

Ģimnāzija iesniegumā norādījusi, ka 12 000 eiro nepieciešami divu divistabu dzīvokļu remontam internāta ēkā un mēbeļu iegādei.

“Mēbeles ražo Vācijā, vajag iemaksāt avansu un pandēmijas situācijas dēļ viss ieilgst. Toties tad būtu vieni piegādes izdevumi. Vēlamies, lai līdz rudenim internātā var šīs telpas saremontēt un sākt apdzīvot. Jāuzsver, ka remontu ļoti kvalitatīvi, pārdomāti un par zemām izmaksām veic ģimnāzijas internāta darbinieks savā darba laikā un papildus atalgojumu par to nesaņem,” komitejā skaidroja ģimnāzijas internāta un sporta zāles administratore Sarmīte Zilaua.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa norāda – kad šīs abas telpas būs atremontētas, tad kopumā puse no ģimnāzijas internāta istabiņām būs izremontētas, bet otra puse vēl gaidīs savu kārtu. “Pašlaik mācības notiek attālināti, tādēļ arī internātā skolēni neuzturas, un mēs izmantojam šo laiku, lai veiktu remontu,” saka S. Zilaua.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.