Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Alūksnes enerģija” turpina attīstīties


SIA “Alūksnes enerģija”
valdes loceklis Mārtiņš Kaļva lepojas, ka pēdējos gados modernizēta centrālā katlu māja Parka ielā (attēlā), kas tagad strādā efektīvāk, un digitalizēta uzņēmuma darbība.
Foto: no portāla arhīva

SIA “Alūksnes enerģija” mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu, drošu un nepārtrauktu siltumapgādes pakalpojumu Alūksnes pilsētā, Mālupes un Jaunlaicenes pagastos. Raugoties nākotnē, uzņēmuma vadītājs Mārtiņš Kaļva saskata vairākas perspektīvas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veiksmīgi sakārtots uzņēmums

Alūksnes novada pašvaldība pieņēmusi lēmumu saglabāt pašvaldības tiešo līdzdalību SIA “Alūksnes enerģija”. Domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers uzsver, ka M. Kaļva pēdējo gadu laikā ir veiksmīgi sakārtojis šā uzņēmuma darbību un tas strādā efektīvi.

Neliels, bet efektīvs uzņēmums

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašlaik SIA “Alūksnes enerģija” ir neliels, bet efektīvs uzņēmums. Kopš 2013. gada ir nomainīti 80 – 85 procenti siltumtrašu, modernizēta centrālā katlu māja, kas tagad strādā efektīvāk, digitalizēta uzņēmuma darbība, veic attālinātu monitoringu par to, kā taupīt un lietot siltumenerģiju efektīvāk. Digitāli seko līdzi visiem procesiem, kas notiek uzņēmumā – sākot ar šķeldas padevi un beidzot ar apkures katlu efektivitāti.

Plašāk par to, kā uzņēmumā pašlaik klājas, lasiet “Alūksnes un Malienas Ziņas” 8. janvāra numurā vai e-avīzē šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.