Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes bērnudārzā “Sprīdītis” saslimšana septiņiem darbiniekiem

Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādē “Sprīdītis” uz 16.janvāri saslimšana ar Covid-19 ir konstatēta 7 darbiniekiem (no tiem 2 darbiniekiem saslimšana bez simptomiem) un 10 darbinieki ir noteiktas kā kontaktpersonas. 15.janvārī 38 darbinieki veica siekalu testus, rezultāti (16.01.2021.): 1 pozitīvs, 37 negatīvi. Tiks pieteikti atkārtoti siekalu testi, lai rezultāti būtu zināmi uz 29.janvāri, kad izglītības iestāde atsāks audzēkņu uzņemšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

15.janvārī SIA “HD Serviss” veica telpu dezinfekciju: 2.,9.,10.grupu telpās, kurās konstatēts saslimšanas gadījums un 3.grupā, kur konstatēta kontaktpersona. Izglītības iestādes darbinieki ievēro visas rekomendācijas un ieteikumus no Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologiem un Veselības inspekcijas speciālistiem.

“Iestādes darbinieki atbildīgi veic savus darba pienākumus, ievēro valstī noteiktos noteikumus un seko veselības stāvoklim. Katram būtu jāatbild uz jautājumu: Vai kontaktēšanās notiek tikai starp vienu mājsaimniecību? Vai uz izglītības iestādi tiek vesti veseli bērni, bez saslimšanas pazīmēm un ņemti vērā skolotāju ieteikumi, ja bērnam ir saslimšanas simptomi? Vai pieaugušie sazinās ar ģimenes ārstu, gadījumos, kad simptomi ir nelieli (temperatūra, iesnas, klepus, galvas sāpes, u.c.)? Vai izvērtē iespēju nevest bērnu uz izglītības iestādi, ja vecāks nestrādā vai darbu veic attālināti? Saslimšanas ierobežošanu var veikt visa sabiedrība kopā, katrs atbildīgi un precīzi ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Veselību visiem!” vēl iestādes vadītāja Modrīte Voska.

Atgādinām, ka iestādi ar Alūksnes novada domes rīkojumu slēdza no 15.janvāra līdz 28.janvārim, ņemot vērā saslimušo ar Covid-19 un kontaktpersonu skaitu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.