Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes “Apotheka” saņem balvu

Alūksnes “Apotheka” aptieka ieguvusi balvu konkursā “Latvijas labākais tirgotājs 2020”. Šogad konkursā izvērtēja vairākus simtus objektu, no kuriem uzvarētāju līmenī klasificējās vien 22, tostarp “Apotheka” aptieka Alūksnē, Pils ielā 9b.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apotheka aptieka Alūksnē darbojas jau daudzus gadus, taču jaunajās, 80 kvadrātmetru plašajās telpās Pils ielā aptieka atrodas kopš 2018. gada. Aptiekā strādā četri zinoši un pieredzējuši speciālisti, kuri farmācijā darbojas jau vairāk nekā divdesmit gadus un, neskatoties uz ievērojamo darba stāžu, vēl joprojām pastāvīgi turpina iegūt arvien jaunas zināšanas par jaunākajiem medikamentiem, atklājumiem, pētījumiem un citām aktualitātēm apmācībās un tālākizglītības kursos. Šajā aptiekā pieejami dažādi farmaceitiskie pakalpojumi, tostarp iespēja bez maksas nodot nederīgos medikamentus drošai iznīcināšanai, kā arī pasūtīt individuāli izgatavojamās zāles.

“Uzvaru konkursā uztveram kā komplimentu. Mēs neapstājamies pie sasniegtā, bet nepārtraukti rūpējamies par to, lai spētu nodrošināt augstākā līmeņa farmaceitisko aprūpi ikvienam aptiekas apmeklētājam – godalga šajā konkursā ir atzinība par jau paveikto un motivācija turpināt attīstīties. Darbs aptiekā nav tikai medikamentu izsniegšana, tas sevī ietver klientu konsultēšanu un piemērotāko risinājumu meklēšanu dažādos veselības jautājumos, turklāt, protams, esot atsaucīgiem un veidojot cieņpilnas attiecības ar aptiekas apmeklētājiem. Paldies aptiekas kolektīvam un aptiekas klientiem par uzticēšanos,” uzsver Apotheka reģiona vadītāja Sandra Veidmane.

Visus konkursa dalībniekus vērtēja pieredzējusi ekspertu komisija, analizējot tos pēc vairākiem kritērijiem, piemēram, pēc tirdzniecības vietas vizuālā izskata un funkcionalitātes, apkalpošanas kultūras un servisa kvalitātes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursu “Latvijas labākais tirgotājs” jau 25. gadu rīko LTA un Latvijas Pašvaldību savienība, un tajā var piedalīties ikviens Latvijas uzņēmums, kas darbojas ar tirdzniecību saistītā nozarē. Konkursa mērķis ir attīstīt klientu apkalpošanas kultūru Latvijā un ar pozitīviem labās prakses piemēriem iedvesmot citus uzņēmumus. LTA ir nevalstiska organizācija, kas pastāv kopš 1994. gada un kur apvienojušies vairāk nekā 600 uzņēmēju, kas nodarbojas ar tirdzniecības un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.