Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnē tiek būvēts jauns izziņas centrs

Alūksnes vēsturiskajā centrā par 870 000 eiro tiek būvēts jauns izziņas centrs, aģentūru LETA informēja būvuzņēmēju SIA “Rere meistari” pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta mērķis ir veidot tūrismam labvēlīgu publisko infrastruktūru, sekmējot pašvaldības tūrisma attīstību, bet primāri, nodrošinot informācijas centra funkciju veikšanai nepieciešamās telpas. Ēkā atradīsies klientu apkalpošanas zāle un citas telpas, kas nepieciešamas Alūksnes Tūrisma informācijas centra darba nodrošināšanai, kā arī uzņēmējdarbības pakalpojumu sniegšanai.

Jaunā Alūksnes izziņas centra ēkas arhitektoniskais veidols un būvapjoma fasāžu kompozīcija ir veidota saskaņā ar 17.gadsimta beigām un 18.gadsimta sākumam raksturīgiem koka arhitektūras piemēriem. Gan pati Alūksnes izziņas centra ēka, gan tās saturs harmoniski savīs vēsturisko ar mūsdienīgo.

Alūksnes novada pašvaldības investīciju projekts “Alūksnes izziņas un pakalpojumu centrs” paredz uzbūvēt izziņas un pakalpojumu centra ēku, Muižas parka galvenās ieejas priekšlaukumu pašreizējā automašīnu stāvlaukuma vietā, kā arī jaunu stāvlaukumu autotransporta novietošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta kopējās izmaksas ir 870 928,06 eiro, tai skaitā būvniecības izmaksas 859 675,06 eiro ir valsts budžeta aizdevums, savukārt no pašvaldības budžeta tiek segtas autoruzraudzības izmaksas 2541 eiro un būvuzraudzības izmaksas 8712 eiro apmērā. Projekta īstenošanas laiks ir līdz šī gada novembrim.

Projektu izstrādāja un autoruzraudzību nodrošina SIA “Arhitekta L. Šmita darbnīca”, būvdarbus veic SIA “Rere meistari”, būvuzraudzību objektā nodrošina SIA “BBPV”. 

2021.gadā “Rere meistari” apgrozījums bija 9,846 miljoni eiro un tika gūta 93 642 eiro peļņa, liecina “Firmas.lv” informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Rere meistari” reģistrēta 2014.gadā un ir “Rere grupas” uzņēmums, kas nodarbojas ar pilna cikla būvniecību, rekonstrukciju un restaurāciju. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir AS “Rere grupa”. Pilna cikla projektēšanas un būvniecības pakalpojumu uzņēmumu grupā “Rere grupa” ietilpst uzņēmumi “Rere būve”, “Rere vide” un “Rere meistari”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.