Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksne novada pašvaldība gatavo pārsūdzību CFLA lēmumam neļaut būvēt veselības centru

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Divās Alūksnes novada domes ārkārtas sēdēs septembrī tomēr pieņēma lēmumu piešķirt 24 000 eiro neatkarīgu finanšu ekspertu un juridisku konsultāciju piesaistei. Gūtos faktus Alūksnes novada pašvaldība izmantos, lai Finanšu ministrijai sagatavotu pārsūdzības dokumentāciju par Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) atteikumu ļaut Alūksnē būvēt veselības veicināšanas pakalpojumu centru, apgūstot arī ERAF finansējumu 3,2 miljonu apmērā.

24 000 eiro ņems, veicot pašvaldības šā gada budžeta pārkārtojumu finansējumā, kas jau paredzēts veselības veicināšanas pakalpojumu centram.

Skatot šo jautājumu, starp koalīcijas un opozīcijas deputātiem raisījās ļoti plašas diskusijas un viedokļu apmaiņa. Pašvaldības Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja Arita Prižavoite uzsvēra – “gan Latvijas Pašvaldību savienība, gan daudzi ierēdņi no ministrijām ir teikuši, ka projekts ir labs, bet lēmums politisks. Nepiekrītam visiem CFLA argumentiem.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Publiskajā telpā izskanējusi informācija par Rēzeknes pašvaldības projektu, kas ir līdzīgs Alūksnes pašvaldības projektam par veselības veicināšanas centru. Laikraksts “Alūksnes un Malienas Ziņas” un portāls www.aluksniesiem.lv VARAM un CFLA uzdeva jautājumus, lūdzot abus projektus salīdzināt, ko atspoguļojām faktos.

Plašāk deputātu viedokļu apmaiņu un par abu projektu salīdzinājumu lasiet “Alūksnes un Malienas Ziņas” 18. septembra numurā – abonējot, pērkot mazumtirdzniecības vietās vai portālā www.aluksniesiem.lv sadaļā “Jaunākais laikraksts”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Izskatās pēc bērnudārza spēlītēm. Rēzekne var celt, bet Alūksne nevar. Vai pašiem nav kauns par savu rīcību. KNABs un VK klauvē pie durvīm, bet daži vēl spirinās un kaut ko pārsūdzēs. Un ja rezultāts būs čiks? Tad būtu pieklājīgi ja paši atmaksātu šos 24 tūkstošus atpakaļ budžetā. Būtu labāk ceļus sakārtojuši, visa Latvija jau ierēkusi par krutajiem novada ceļiem. Ir laba tautas paruna; “Kas augstu kāpj, tas zemu krīt” Un kritiens būs sāpīgs.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.