Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnē izvieto interaktīvu stendu

Pie Alūksnes Tūrisma informācijas centra izvietots jauns interaktīvs tūrisma informācijas stends. Pagaidām gan interesenti stendu vēl nevar izmantot, jo tajā pieejamo informatīvo saturu pašlaik vēl veido.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stends iegādāts par Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas atbalstītā projekta “630 verstis pilnas sajūtām” līdzekļiem. Alūksnes novada pašvaldībā norāda – kad darbi būs paveikti, stendā varēs gūt plašu informāciju par projekta maršrutā esošajiem tūrisma objektiem un piedāvājumu Alūksnes novadā. “To varēs izmantot jebkurā nedēļas un diennakts laikā, līdz ar to pilsētas un novada viesi varēs brīvi, neatkarīgi no Tūrisma informācijas centra darba laika, saņemt interesējošo informāciju,” saka Alūksnes Tūrisma informācijas centra vadītāja Iveta Veļķere.

Interaktīvajā stendā būs informācija par tūrisma maršrutu “630 verstis pilnas sajūtām” un tajā iekļautajiem apskates objektiem. Par maršrutā iekļautajām vietām un objektiem, tūrisma pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu vēstīs interaktīva karte, pie kuras arī būs iespējams piekļūt jaunajā stendā. Projektā iesaistītie partneri kopā ar SIA “Karšu izdevniecība “Jāņa Sēta”” un “Overly” izstrādā maršruta mobilo lietotni, kas būs aprīkota ar īpašu papildinātās realitātes vizuālo tēlu – virtuālu stāstnieku, kas lietotāju informēs par sajūtu piedāvājumiem maršrutā. Tiek gatavots arī kopīgs informatīvs buklets un video, apkopojot tūrisma informāciju par sajūtu piedāvājumiem abpus robežai.

Minētā projekta ietvaros Alūksnē pērn izveidoja gaisa trošu nobraucienu no Tempļa kalna uz Pilssalu pār Alūksnes ezeru, Alūksnes Jaunajā pilī atsegti un nostiprināti Fortepiano un Ērģeļu istabas sienu un griestu gleznojumi, restaurē 19. gadsimta flīģeli, kam pēc restaurācijas būs jauns skanējums.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.