Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnē izbūvēta uzņēmējdarbības attīstībai nozīmīga infrastruktūra

Alūksnē noslēgušies būvdarbi Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstītajā projektā “Uzņēmējdarbībai nozīmīgas infrastruktūras attīstība Alūksnes pilsētā” – ir sakārtota vēl viena daļa degradētās teritorijas pilsētas rūpnieciskās apbūves zonā Rūpniecības ielā un uzņēmēju vajadzībām izveidots industriāls laukums ar nepieciešamiem inženierkomunikāciju pieslēgumiem, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada ekonomiskās aktivitātes sekmēšanas nolūkā sakārtota Alūksnes novada pašvaldības īpašumā esoša degradēta ražošanas teritorija Rūpniecības ielā 1A, izbūvējot daudzfunkcionālu laukumu ar nepieciešamajām inženierkomunikācijām un elektroenerģijas pieslēgumu, lai teritorija būtu pievilcīga uzņēmējdarbības attīstībai un atbilstoša uzņēmēju vajadzībām.

Izbūvētais bruģētais laukums aprīkots ar inženierkomunikāciju pieslēguma vietām (ūdenssaimniecības un elektroenerģijas infrastruktūra, centralizētās siltumapgādes sistēmas atzars), tas ir izgaismots, laukumam nodrošināta videonovērošana, ierīkota sistēma ar paceļamo/nolaižamo barjeru pie iebraukšanas, kā arī paredzēta vieta ēkas būvniecībai, lai potenciālajam teritorijas nomniekam vai nomniekiem, kuri plāno šeit attīstīt uzņēmējdarbību, būtu plašas iespējas teritoriju izmantot. Izveidoto infrastruktūru paredzēts nomas izsoles kārtībā nodot nomā vienam vai vairākiem komersantiem.

Šī paša projekta ietvaros uzlabota ūdenssaimniecības infrastruktūra Rūpniecības ielā 2A, kur iespēju pieslēgties centralizētajai ūdensapgādes sistēmai ir izmantojuši jau tur esošie komersanti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopējās projekta izmaksas ir 629 252,29 eiro, attiecināmās izmaksas ir 623 952,79 eiro, tajā skaitā ERAF finansējums 75,73% – 472 533,08 eiro.

Projekts “Uzņēmējdarbībai nozīmīgas infrastruktūras attīstība Alūksnes pilsētā” (Nr.5.6.2.0/20/I/008) īstenots Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 5.6.2 specifiskā atbalsta mērķa “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” trešās kārtas ietvaros. Pēc SIA “BM projekts” un SIA “Ekolat” izstrādātā tehniskā projekta darbus objektā veica SIA “8 CBR”. Autoruzraudzību nodrošināja SIA “BM projekts” un SIA “Ekolat”, būvuzraudzību – SIA “Būvuzraugi LV”. Projektu vada Alūksnes novada pašvaldības projektu vadītāja Inese Zīmele-Jauniņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.