Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnē ierobežos tirgu organizēšanu

Alūksnes novada pašvaldība plāno mainīt ielu tirdzniecības pasākumu jeb tirgu organizāciju Alūksnē. Turpmāk pilsētā varētu notikt ne vairāk kā četri lieli tirgi gadā, kā arī vienmēr tie notiktu vienā un tajā pašā vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Diskusijas par to sākās Alūksnes novada domes tautsaimniecības komitejas sēdē septembrī. Domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers norādīja, ka šobrīd Alūksnē tirgi notiek pārāk bieži un tie nav prestiži. “Līdz šim esam uzņēmējiem atļāvuši organizēt dažādus tirgus jebkurā laikā un vietā. Kopējā rezultāta nav un situācija ir izvērsusies ne visai laba, tādēļ esam sākuši diskusiju, kā tos organizēt nākotnē. Nevajadzētu turpināt ne visai veiksmīgās tradīcijas. Tirgum ir jābūt prestižam,” pauda Dz. Adlers.

Pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste Māra Saldābola skaidroja, ka šobrīd Alūksnē tirgus organizē divi uzņēmēji. “Gadās, ka tirgi pārklājas. Ir bijis tā, ka vienā nedēļā notiek četri dažādi tirdziņi. Šoruden ir situācija, ka tie notiks trīs sestdienas pēc kārtas, kas nozīmē visas trīs reizes slēgt kādas ielas. Iela tomēr ir paredzēta transportlīdzekļu kustībai, tā nav pasākumu organizēšanas vieta,” norādīja M. Saldābola.

Vairāk lasi otrdienas laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas” – abonējot, pērkot mazumtirdzniecības vietās vai portālā www.aluksniesiem.lv sadaļā “Jaunākais laikraksts”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.