Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnē būvēs doktorāta ēku

Pils, Miera un Rīgas ielu krustojumā Alūksnē zemes īpašnieks, SIA “ACK Būve”, iecerējuši veikt saimniecisko apbūvi, tādēļ Alūksnes novada pašvaldībā rosina izmaiņas teritorijas plānojumā. Pašreizējais zemes izmantošanas mērķis ir privātmāju apbūve, bet nākotnē tur vēlas būvēt doktorāta ēku un attīstīt vēl citus pakalpojumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Diskusijas par lokālplānojuma izmaiņām nekustamajam īpašumam Pils ielā 3, Alūksnē, raisījās atkal jūlija tautsaimniecības komitejas sēdē. Pašvaldības teritorijas plānotāja Ieva Pārupe skaidro, ka ir iecere šo teritoriju veidot kā publisku apbūves teritoriju, lai tur attīstītu tirdzniecības un pakalpojumu objektu. “Grozījumi paredzēs, ka šajā teritorijā drīkst būt dažāda veida pakalpojumu objekti, piemēram, tirdzniecībai, veselībai, izglītībai un citam, bet ne rūpnieciskā ražošana,” saka I. Pārupe.

30. jūlijā Alūksnes novada domes jūlija sēdē deputāti nolēma nodot publiskai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai minētā lokālplānojuma pirmo redakciju. Apspriešana notiks četras nedēļas, kam paralēli organizēs arī publisku sapulci, uz kuru būs aicināts ikviens interesents un varēs paust savas domas par iecerēm Pils ielā 3.

Plašāk lasiet “Alūksnes un Malienas Ziņas” 31. jūlija numurā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.