Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alsviķu vasaras brīvdabas estrādei būs jauna deju grīda

Foto: aluksne.lv

Gandrīz 10 gadus veiksmīgi izmantojām 2010. gadā ekspluatācijā nodoto Alsviķu vasaras brīvdabas estrādes deju grīdu. 2019. gada vasaras periodā pēdējie atpūtas vakari estrādē jau notika uz ielāpiem klātas deju virsmas, vēsta Alsviķu tautas nama vadītāja Marina Ramane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

 M. Ramane uzsver, ka jau tad saprasts, ka būs nepieciešams mainīt deju grīdas segumu un mērķtiecīgi sākām plānot tam finansējumu. 2020. gadu, kas aizritēja bez īpašiem notikumiem valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ, izmantojām, konsultējoties gan ar pašvaldības speciālistiem, gan ar būvniekiem par iespējamo grīdas remonta variantu un meklējot plānotajam finansējumam efektīvāko risinājumu.

 Plānojot Alsviķu pagasta kultūras nama 2021. gada budžetu un saņemot 2020. gada neizmantoto budžeta atlikumu, iespēju robežās paredzējām finansējumu estrādes deju grīdas remontam. Marta sākumā pagasta pārvalde rīkoja tirgus izpētes procedūru “Alsviķu vasaras brīvdabas estrādes deju grīdas remonts”. Izvērtējot iesniegtos piedāvājumus, iepirkuma komisija pieņēma lēmumu slēgt līgumu ar SIA “PAMATI” par estrādes deju grīdas remontu par kopēju līgumcenu 24080,48 EUR ar PVN, vēsta M. Ramane.

 Projekta realizācijai paredzēts izmantot Alsviķu pagasta kultūras nama un Alsviķu pagasta pārvaldes ieplānoto finansējumu, kā arī 2933,99 EUR izmantot no Alūksnes novada pašvaldības piešķirtajiem pagastu teritoriālo vienību infrastruktūras un vides kvalitātes uzlabošanas mērķprogrammas līdzekļiem. Alsviķu pagasta pārvalde šī gada 18. martā noslēdza līgumu, kurā paredzēts, ka remontdarbi uzņēmējam jāpabeidz līdz 25. maijam. Veiksmi un savstarpēju saprašanos uzņēmējam un pagasta pārvaldei šī projekta realizēšanā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

 Cerot uz epidemioloģiskās situācijas uzlabošanos un ierobežojumu mīkstināšanu valstī, 5. jūnijā aicināsim interesentus iemēģināt jauno Alsviķu vasaras brīvdabas estrādes deju grīdu, baudīt deju mūziku un svinēt estrādes jubileju. Pacietību, izturību un dzīvesprieku visiem un uz tikšanos Alsviķu vasaras brīvdabas estrādē, novēl tautas nama vadītāja.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.