Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alekseja Grāvīša Liepnas pamatskolas skolēniem – īpašas dienasgrāmatas

Alekseja Grāvīša Liepnas pamatskolas  6. klases audzēkņi ar jaunajām dienasgrāmatām. Foto: no skolas albuma

Alekseja Grāvīša Liepnas pamatskolas skolēniem šajā mācību gadā ir īpašas dienasgrāmatas jeb plānotāji – gan dizainā, gan praktiski pielietojamas un izglītojošas, līdz ar to būtiski atšķiras no ierastā dienasgrāmatas formāta. Māksliniecisko un funkcionālo dizainu tām radījusi skolas bijusī audzēkne Dīva Kazimirjonoka kā kvalifikācijas darbu, šovasar absolvējot Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Bija svarīgi, lai plānotāja dizains atbilstu visu vecumposmu skolēniem pamatskolā. Plānotāja māksliniecisko elementu pamatā ir origami stilistika, tēli un līnijas. Tēli atspoguļo skolas vērtības – cieņa, atbildība, sadarbība,” stāsta liepneniete un uzsver – radot šādu personalizētu plānotāju Liepnas skolai, vēlējusies padarīt to atšķirīgu no citām skolām ne tikai savā novadā, bet arī ārpus tā robežām.

Alekseja Grāvīša Liepnas pamatskolas direktore Ilona Kazimirjonoka uzsver – dienasgrāmata veidota, uzklausot skolēnu ieteikumus aptaujā un ņemot tos vērā, un ir ļoti praktiska, atšķirīga no ierastās.

Plašāk par Liepnas skolas jauninājumu un to, kā izglītības iestādē sācies jaunais mācību gads, lasiet “Alūksnes un Malienas Ziņu” 7. septembra numurā vai e-avīzē aluksniesiem.lv

Jauno dienasgrāmatu autore 
Dīva Kazimirjonoka kopā ar vecākiem šovasar, absolvējot Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu. “Vecāki man ir devuši vislielāko atbalstu šajā dzīves posmā, bez viņu atbalsta es noteikti nebūtu tur, kur esmu tagad,” viņa saka.
Foto: no personīgā albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.