Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iespēja pieteikt pretendentus pašvaldības apbalvojumiem “Pagodinājums”

Alūksnes novada pašvaldība aicina līdz 5. martam pieteikt pretendentus Alūksnes novada apbalvojumiem “Pagodinājums uzņēmējdarbībā”, “Pagodinājums izglītībā”, “Pagodinājums kultūrā” un “Pagodinājums sportā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka, vēsta: “Lai gan aizvadītais gads pavadīts Covid-19 ierobežojumu un aizliegumu zīmē, tomēr vienlaikus tas ir bijis arī izaicinājumu un jaunu iespēju saskatīšanas laiks, tādēļ pašvaldība aicina novada iedzīvotājus novērtēt minētās nozares un tajās paveikto un pieteikt apbalvojumu pretendentus. Plānots, ka, atkarībā no epidemioloģiskās situācijas, apbalvojumu pasniegšana varētu notikt maijā par godu Latvijas Republikas svētkiem, kad līdz ar Pagodinājumiem tiktu pasniegti arī apbalvojumi “Sudraba zīle 2020””.

Apbalvojumu “Pagodinājums” katrā jomā pasniedz, vērtējot iepriekšējā gada sasniegumus. Tādēļ pašvaldība aicina iedzīvotājus raudzīties pēc apbalvojumu pretendentiem, kas pēdējā laikā ko sevišķu paveikuši konkrētajās nozarēs, kuru sasniegumi bijuši īpaši pamanāmi, kā arī pieteikt īpašus notikumus attiecīgajās nozarēs, kas aizvadītajā gadā izskanējuši plaši un devuši būtisku ieguldījumu.

Pašvaldība aicina pieteikt apbalvošanai cilvēkus, kolektīvus, organizācijas, uzņēmumus, notikumus minētajās jomās, rakstot vēstuli brīvā formā vai aizpildot anketu tiešsaistē https://ej.uz/pagodinajumu, kas izveidota, lai atvieglotu pretendentu pieteikšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagodinājumam uzņēmējdarbībā” pašvaldība aicina pieteikt pretendentus – labākos, veiksmīgākos uzņēmumus dažādās komercdarbības nozarēs – lauksaimniecībā, ražošanā, tirdzniecībā, amatniecībā, tūrismā, pakalpojumu un citās sfērās, kuru pēdējā laika veikums, izaugsme, inovācijas un citi uzņēmējdarbības rādītāji būtu novērtējami ar pašvaldības apbalvojumu.

Apbalvojuma “Pagodinājums izglītībā” mērķis ir pateikties pašvaldības dibinātajām izglītības iestādēm un to pedagoģiskajiem darbiniekiem par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbībā. To šogad paredzēts pasniegt šādās nominācijās: “Skolotāja personība – atbalsts izaugsmei”, “Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgiem izglītojamiem”, “Par efektīvu tehnoloģiju pielietojumu mācību procesā”, “Par jaunā skolotāja radošu, mūsdienīgu, efektīvu un profesionālu darbu”.

Apbalvojuma “Pagodinājums kultūrā” mērķis ir pateikties kultūras darbiniekiem par īpašiem sasniegumiem un nozīmīgu ieguldījumu novada kultūras darbā, kultūrvides saglabāšanā un attīstības pilnveidošanā vai īpašiem sasniegumiem kādā no mākslas, amatiermākslas, amatniecības, izdevējdarbības vai novadpētniecības jomām, izciliem sasniegumiem starptautiskajos konkursos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar apbalvojumu “Pagodinājums sportā” var apbalvot sportistus, komandas, trenerus, sporta klubus un nozares sabiedriskos aktīvistus par ievērojamiem sasniegumiem, popularizēšanu, kā arī pateikties par nozīmīgu ieguldījumu iedzīvotāju veselīga dzīvesveida un sportisku aktivitāšu popularizēšanu.

Piesakot pretendentus kādam no apbalvojumiem, aicinām norādīt pieteikto personu (vārds, uzvārds), komandu, kolektīvu, uzņēmumu vai organizāciju (nosaukums), notikumu vai pasākumu u.c., kā arī aprakstīt konkrētos sasniegumus, par ko pretendentu izvirzāt apbalvojumam. Pieteikums noformējams brīvā stilā. Lūdzam norādīt arī pieteicēja datus, lai pieteikums nebūtu anonīms un nepieciešamības gadījumā ar pieteicēju varētu sazināties.

Pieteikumus var rakstīt gan individuāli, gan kolektīvi, tā apliecinot konkrētā pretendenta veikuma un ieguldījuma nozīmību plašākai sabiedrībai.

Pretendentus līdz 5. martam (ieskaitot) aicinām pieteikt, aizpildot elektronisko anketu vai iesniedzot pieteikumus brīvā formā Alūksnes novada pašvaldībai, Dārza ielā 11, Alūksnē, Alūksnes novadā, LV-4301, nogādājot tos personīgi Alūksnes novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Dārza ielā 11, 1. stāvā (iemetot dokumentiem paredzētajā kastē pie klientu apkalpošanas centra durvīm) vai nosūtot uz e-pastu dome@aluksne.lv. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālisti Evitu Aploku, e-pasts: evita.aploka@aluksne.lv, tālrunis 26646749.

Foto: Alūksnes novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.